SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pierwszy cykl na krecie ?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1283

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
ANKIETA
Zdjęcie sylwetki (mile widziane): ...
Wiek : 17 lat
Waga : 63kg
Wzrost : 175cm
Staż treningowy: 1.5roku (z czego 1 rok zmarnowany)
Obwód pasa 73cm
Obwód klaty: ...
Obwód uda: ...
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Siłownia 4x tydzien, czasami bieganie
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : brak
Stan zdrowia: Dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej:
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : olimp witaminy i minerały, k2 d3, omega 3, wpc, bcaa, gaba
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t: obecnie masa na 3000kcal 155b 385w 93t
Wrażliwość na stymulanty: Nie brałem
Możliwosci finansowe: duuże
Cel/problem/opis: pierwszy cykl

Witam zastanawiam się nad tym żeby za jakiś miesiąc zrobić pierwszy cykl na kreatynie. Diete trzymam 100% czystą (można zobaczyć na moim profilu), trenuje pon,wt,czw,piąt (push pull 4 dniowy), regeneracja również jest śpię po 7-8h. po za tym prowadze dziennik treningowy, wszystkie ciężary zapisuje i staram się w miare mozliwosci progresować z tygodnia na tydzien. Staż mam już dość spory, ale pierwszy rok to była bezmyśla świnio masa, i potem redukcja i tak wróciłem do punktu wyjścia. Teraz już masuje od ponad 4 miesięcy i trochę opornie ale coś tam idzie. Chociaż ogólnie nie widać żebym coś tam ćwiczył
I co myślicie o tym ? miałoby to jakiś sens ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
Ok
Ok czyli cykl 6-8 tyg, ale jak najlepiej dawkować ? bo jest tyle szkół że można się pogubić

DT
5g mono rano , 5g mono po treningu
DNT
5g mono rano
Tyle byłoby git ? czy za dużo dla osoby o moich parametrach ?


Zmieniony przez - Squirrel w dniu 2015-12-05 21:34:47
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
A co ma decydować o tym ile ma trwać cykl ? że skąd mam wiedzieć np że lepiej skończyć cykl w 7 tygodniu a nie 8 ?
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
jedziesz dopóki widzisz progres, moze byc nawet 12tyg jeśli cały czas idzie do przodu
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 582 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8943
A czy jak bym dorzucił do cyklu na krecie Beta Alanine to bym mógł zwiększyć ilość zbudowanego mięcha na cyklu ? Czy betka działa tylko jako przed treningówka i daje siłę. ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
Działa w obrębie komórki ilości karnozyny, czyli stopnia zakwaszenia, czy ma to wpływ na hipertrofie, niestety jeszcze nie wiadomo, za mało badań
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny

Następny temat

Ćwiczenia dla 16-latka (pilne)

electro
Polecane artykuły