Ułożyłem sobie diete, moglibyście poddać ją swoim uwagą i zalecenią. Mam 180wzr. 75kg i chodzi mi głównie o masę mięśniową. A to dietka zerknijcie na nią. Z góry dzięki!!!
Śniadanie 7:00
0,5l mleka 0,2% + płatki owsiane +3 białka + banan + 20g słonecznika
II Śniadanie 10:00
2 kanapki z 6 plastrami szynki + 4 wafle ryżowe
Obiad 13:00
ziemniaki + mięso + warzywa
Posiłek 17:00
ryż (woreczek) + pierś + jogurt
PO TRENINGU 3 banany
Posiłek 20:30
kasza manna + twaróg lub kanapki z szynką + 10g slonecznika
Posiłek 22:00
odżywka białkowa SP 80
Śniadanie 7:00
0,5l mleka 0,2% + płatki owsiane +3 białka + banan + 20g słonecznika
II Śniadanie 10:00
2 kanapki z 6 plastrami szynki + 4 wafle ryżowe
Obiad 13:00
ziemniaki + mięso + warzywa
Posiłek 17:00
ryż (woreczek) + pierś + jogurt
PO TRENINGU 3 banany
Posiłek 20:30
kasza manna + twaróg lub kanapki z szynką + 10g slonecznika
Posiłek 22:00
odżywka białkowa SP 80
Krzysztof Piekarz