Witam wszystkich.
Najbliższe dwa tygodnie mam zupełnie wolne. Chciałbym je przeznaczyć na poprawę swojej sylwetki.
Mam 29 lat
178 cm wzrostu
ważę 83 kg
Proszę o wskazówki dotyczące ćwiczeń oraz diety.
Co jeść, czego unikać. Jedzenie 4 posiłków jest realne, 5 będzie dla mnie kłopotem.
Czy aeroby wykonywać na czczo ? Czy stosować jakieś suplementy dla ochrony masy mięśniowej, np. BCAA ?
Z uwagi na rekonstrukcję więzadeł bieganie nie jest zbytnio wskazane.
Najbliższe dwa tygodnie mam zupełnie wolne. Chciałbym je przeznaczyć na poprawę swojej sylwetki.
Mam 29 lat
178 cm wzrostu
ważę 83 kg
Proszę o wskazówki dotyczące ćwiczeń oraz diety.
Co jeść, czego unikać. Jedzenie 4 posiłków jest realne, 5 będzie dla mnie kłopotem.
Czy aeroby wykonywać na czczo ? Czy stosować jakieś suplementy dla ochrony masy mięśniowej, np. BCAA ?
Z uwagi na rekonstrukcję więzadeł bieganie nie jest zbytnio wskazane.
Krzysztof Piekarz