SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja na 1,5 miesiąca

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 729 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4267
Płeć : mężczyzna
Wiek : 21
Waga : 85
Wzrost : 186
Obwód klatki : 105 na poziomie sutków/ 112 w najszerszym miejscu
Obwód ramienia : 38
Obwód talii : 85
Obwód uda : 58
Obwód łydki : 39
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 12-15%
Aktywność w ciągu dnia : spacery, siedzenie przed komputerem
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : Futbol Amerykański(teraz nie ma seoznu), bieganie przeważnie sprinty, kalistenika(od siłowni mam przerwę)
Odżywianie : raczej mam dobre nawyki żywieniowe ale ostatnio przesadzam z ilością wszelkiego rodzaju ciast i innych cheat meali
Cel : redukcja przez 1,5 miesiąca
Ograniczenia żywieniowe : nie lubię ryb(wiem, żę są ważne w zbilansowanej diecie)
Stan zdrowia : bóle stawów, podczas biegania bóle piszczeli, spięte mięśnie napinaczy powięzi szerokiej, bóle w lędźwiach podczas wysiłku.
Preferowane formy aktywności fizycznej : ćwiczenia z własnym ciężarem, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : brak
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : o ile działają to tak, zamierzam kupić animal flex
Stosowane wcześniej diety : jem co jest, nigdy nie przesadzałem z fast foodami.


Witam, chciałbym w przeciągu ok. 1,5 miesiąca zrzucić pare cm w talii, nigdy nie stosowałem ścisłej diety bo nie mam predyspozycji do tycia, a więc na redukcji też się nie znam. Trenuje 5,5 roku więc na treningu się znam. Moim głównym pytaniem jest:
Czy dieta z obciętym zapotrzebowaniem kcal o ok. 30% plus moja normalna aktywność fizyczna wystarczą do zrzucenia tłuszczu? A może powinienem jeść jakieś magiczne jedzenie i kupić jakiś fatburner? Pytam się serio bo nie wiem, nie jestem grubaskiem więc redukcja w moim przypadku to inna sprawa. Tymczasem lecę zrobić trening, z góry dziękuje za odpowiedź ;)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,

zachęcam do skorzystania z indywidualnych porad, diety opracowanej precyzyjnie dla Ciebie przez naszych dietetyków oraz treningu przygotowanego przez naszych trenerów personalnych.

Nasi specjaliści przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie

http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny 


/Pozdrawiam/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 429 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19939
jeśli sie przyłożysz to w 6 tygodni napewno uzyskasz jakieś efekty na samym początku zejdzie woda potem powoli tłuszcz ułóż dietę powiedzmy z - 200 kcal od zapotrzebowania dodaj silke jakies aerobi i obserwuj reakcje organizmu jesli waga bedzie stała znów obetni kcal
https://www.sfd.pl/[art]_PIERWSZA_REDUKCJA__PRZYGOTOWANIE_DO_DIETY.-t681908.html


Zmieniony przez - amaboys w dniu 2015-07-30 21:18:56
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

potrzebna pomoc

Następny temat

Dwa tygodnie diety - prośba o pomoc

WHEY premium