Za ok 2-3 tygodnie mój stan konta na odżywy wyniesie 600 zł.I chciałbym to przeznaczyc na jakiś zestawik.Ostatnio wogóle nic mi nie idzie ani masa ani siła
wszystko stojii.A sie trzeba wreszcie roztyć.Jaki zestaw polecicie oczywiście za diete też sie wezme.
ps.Kreatyny jeszcze nie próbowałem!!
wszystko stojii.A sie trzeba wreszcie roztyć.Jaki zestaw polecicie oczywiście za diete też sie wezme.
ps.Kreatyny jeszcze nie próbowałem!!
-=SIŁA I WIARA ZROBI ZE MNIE CARA=-
Krzysztof Piekarz

bym pił oliwe to bym chyba nie miał opony.OStatni nic nie
Stoji wszystko od wakacji.