Szacuny
4
Napisanych postów
314
Wiek
34 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
3022
Trenuje całe 2 lata rok mialem splita klata triceps itd. Nastepnie przeszedlem na Push Pull czterodniowy.
I teraz pytanie czy nadal nim trenowac ? Czy moze jest cos podobnego lepszego cieższego?
Szacuny
4
Napisanych postów
314
Wiek
34 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
3022
no efekty dobre były nie narzekałem :) ale wszystko spadło po przerwie szkoła matura praca. Czasem zmienialem jakies cwiczenia na inne. Ale poniedzialek czwartek dałem klata płasko skos w planie jest poniedzialek płasko czwartek skos.I hantle tez czasem skoks daje.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
7059
Napisanych postów
63262
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
787450
W takim razie nie ma co za bardzo kombinować leć dalej na tym samym planie wprowadzając co jakiś czas modyfikacje. Możesz zmieniać tempo, ćwiczenia , ułożenie poszczególnych ćwiczeń i będziesz szedł do przodu. Oczywiście jak miska będzie dopięta