SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

[BLOG] Connecting – Do końca roku redukujemy - potem sobie odbijemy (s.11)

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11254

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
DZIEŃ 144
3.06.2015

10,4 km (5:26)

Byłem pobiegać po lesie i w momencie jak już wracałem do domu widzę że daleko za mną jedzie jakiś samochód a że droga była wąska więc biegłem obok trawą, nagle kątem oka widzę że ten samochód się ze mną zrównał i na masce miał napisane 'policja' się zapytali czy nie mam lepszych rzeczy do roboty i trochę pogadaliśmy i pojechali dalej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
DZIEŃ 145
4.06.2015

1. OWB I 2km (5:31)
2. sprawnościówka 10min
3. skipa A, C, wieloskoki po 50m, 50m przerwa trucht
4. OWB II 5km, 1 min marsz przerwa (5:16)
5. trucht do domu 2,2km (5:22)
6. rozciąganie 2 min

ŁĄCZNIE 503,4 KM
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
DZIEŃ 145
4.06.2015

Off, miałem iść trochę rozbiegać ale jeden dzień w tygodniu na odpoczynek musi być ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
W końcu się zebrałem, żeby walnąć fotę do albumu :p

Tylko usta mi wyszły jakbym patelnią dostał



Co do obecnej formy, przy takiej wadze utrzymuje naprawdę dobre rezultaty biegowe. Widać że doszło trochę mięśni, zauważam to też po pasku, mając 85kg zapinałem się na trzeci od końca, zbiłem do 78 i zapinałem się na ostatni, teraz jest 83 i dalej zapinam się na ostatni.

W momencie jak główny start tego roku będzie zbliżał się do końca będę chciał mocno zejść z wagą do 77-78, każdy kilogram więcej z tego co znalazłem ostatnio to 5sekund na kilometrze wolniej, a przy długości 42 km to daje spore różnice ;p

Zmieniony przez - Connecting w dniu 2015-06-06 12:03:44
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 567
Polecam przeczytac ksiazke ,,Paleo dieta dla aktywnych''

Jest dobrze opisane ze czasem jest wskazane spozywac wegle skrobiowe w okreslonych sytuacjach

Ksiazka napewno pomoze Ci lepiej sie przygotowac do zawodow

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
dabekpro
Polecam przeczytac ksiazke ,,Paleo dieta dla aktywnych''

Jest dobrze opisane ze czasem jest wskazane spozywac wegle skrobiowe w okreslonych sytuacjach

Ksiazka napewno pomoze Ci lepiej sie przygotowac do zawodow



Mimo, że przed półmaratonem byłem na ostrym paleo to jednak dzień wcześniej było ostre ładowanie węglami na Pasta Party a posiłek w dzień zawodów też poszedł chleb z dżemem i się sprawdziło ;p

Dzięki za książkę, słyszałem o niej ale jakoś nie było okazji narazie ;p
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
DZIEŃ 146
6.06.2015

1. OWBI 10km; (5:52) to był ten dzień co były rekordowe upały a ja biegłem w pełnym słońcu xd
2. spr 5';
3. rytmy 4x100m, p.100m trucht;
4. spr 10',
5. trucht 2km
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
DZIEŃ 149
8.06.2015

1.5h squash, chciałem potem jeszcze zrobić normalny trening na siłce ale nie było mocy :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7912
DZIEŃ 150
9.06.2015

TRENING A - PULL (+ biceps) 

1. Martwy ciąg 5x5x65
2. Wiosłowanie sztangą w opadzie 5x5x50
3. Podciąganie na drążku wąskim podchwytem z obciążeniem 3x5x0



Zmieniony przez - Connecting w dniu 2015-06-12 10:09:17
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Chude nogi...

Następny temat

MrBlue Była masa teraz jest rzeźnia

electro
Polecane artykuły