Witam jak wiadomo okres letni to czas redukcji takze zamieszczam moja dietę redukcyjna do oceny:
Dni treningu siłowego:
I POSILEK
+30g Białka Serwatkowego
II POSILEK
+15g Białka Serwatkowego
III POSILEK (przed treningowy)
Tu konkretnie nie okresle ale zazwyczaj jakis ciemny ryż 60g lub ciemny makaron ok 100g + filet itd + warzywa
IV POSILEK (po treningowy)
+ Pomidor lub inne warzywo
+30g Białka Serwatkowego
V POSIŁEK
+5ml TRANU
Dni treningowe HIIT lub Cardio
Wszystko tak jw. tylko tylko zamiast POSILKU NR II czyli Gofrów wrzucam to:
+ pieprz Cayene
Dni treningu siłowego:
I POSILEK
+30g Białka Serwatkowego
II POSILEK
+15g Białka Serwatkowego
III POSILEK (przed treningowy)
Tu konkretnie nie okresle ale zazwyczaj jakis ciemny ryż 60g lub ciemny makaron ok 100g + filet itd + warzywa
IV POSILEK (po treningowy)
+ Pomidor lub inne warzywo
+30g Białka Serwatkowego
V POSIŁEK
+5ml TRANU
Dni treningowe HIIT lub Cardio
Wszystko tak jw. tylko tylko zamiast POSILKU NR II czyli Gofrów wrzucam to:
+ pieprz Cayene
Krzysztof Piekarz



jak tuńczyk z puszki to w sosie własnym ewentualnie w wodzie i to nie cześciej raz w tygodniu