Cześć, doświadczenia z siłownią ani dietą nie mam żadnego. Od 3 miesięcy 4 - 5 razy w tygodniu wpadam do klubu ćwiczyć. Mój plan wyglądał następująco:
PONIEDZIAŁEK
Klata
- Wyciskanie hantli na płaskiej 4 x 10 (z progresją ciężaru)
- Wyciskanie hantli skos dodatni 4 x 10 (z progresją ciężaru)
- Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 4 x 10
- Wyciskanie sztangi na skosie ujemnym 4 x 10
- Rozpiętki na maszynie siedząc 4 x 10
- Krzyżowanie linek wyciągu górnego 4 x 10
- Krzyżowanie linek wyciągu dolnego 4 x 10
Triceps
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 6 x 12
Wtorek
Barki
- Wyciskanie hantli w pozycji siedzącej 4 x 10
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4 x 10
- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4 x 10
- Odwrotne rozpiętki na maszynie 5 x 10
- Unoszenie sztangi do brody 4 x 10
Biceps
- Uginanie ramion z hantlami, stojąc, podchwytem 4 x 10
- Młoty 4 x 10
- Uginanie ramion z hantlami, stojąc, z supimacją nadgarstka 4 x 10
- Modlitewnik 4 x 10
Środa
Crossfit (poziom początkujący)
Czwartek
Plecy
- CIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE PODCHWYTEM 4 x 10
- PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 4 x 10
- Podciąganie na drążku szerokich nachwytem 4 x 15
Piątek
Nogi
- Przysiady ze sztangą 3 x 8
- Stawanie na palcach ze sztangą 3 x 8
- Uginanie nóg w leżeniu na brzuchu 3 x 8
Doświadczenia z siłownią mam tylko trzy miesiące więc efektów jako takich nie ma.
Waże 97 kg i mam 188 cm wzrostu. Do treningów biorę Monohydrat Creatyny w kapsułkach Olimpa oraz Przedtreningówkę "Massacra" Olimpa.
Moje pytanie brzmi co tu można poprawić żeby efekty szybciej się pojawiły?
Diety niestety nie potrafię ułożyć więc jako takiej nie trzymam.
Pozdrawiam.
PONIEDZIAŁEK
Klata
- Wyciskanie hantli na płaskiej 4 x 10 (z progresją ciężaru)
- Wyciskanie hantli skos dodatni 4 x 10 (z progresją ciężaru)
- Wyciskanie sztangi na skosie dodatnim 4 x 10
- Wyciskanie sztangi na skosie ujemnym 4 x 10
- Rozpiętki na maszynie siedząc 4 x 10
- Krzyżowanie linek wyciągu górnego 4 x 10
- Krzyżowanie linek wyciągu dolnego 4 x 10
Triceps
- Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 6 x 12
Wtorek
Barki
- Wyciskanie hantli w pozycji siedzącej 4 x 10
- Unoszenie sztangielek bokiem w górę 4 x 10
- Unoszenie ramion w przód ze sztangielkami 4 x 10
- Odwrotne rozpiętki na maszynie 5 x 10
- Unoszenie sztangi do brody 4 x 10
Biceps
- Uginanie ramion z hantlami, stojąc, podchwytem 4 x 10
- Młoty 4 x 10
- Uginanie ramion z hantlami, stojąc, z supimacją nadgarstka 4 x 10
- Modlitewnik 4 x 10
Środa
Crossfit (poziom początkujący)
Czwartek
Plecy
- CIĄGANIE DRĄŻKA WYCIĄGU GÓRNEGO W SIADZIE PODCHWYTEM 4 x 10
- PRZYCIĄGANIE LINKI WYCIĄGU DOLNEGO W SIADZIE PŁASKIM 4 x 10
- Podciąganie na drążku szerokich nachwytem 4 x 15
Piątek
Nogi
- Przysiady ze sztangą 3 x 8
- Stawanie na palcach ze sztangą 3 x 8
- Uginanie nóg w leżeniu na brzuchu 3 x 8
Doświadczenia z siłownią mam tylko trzy miesiące więc efektów jako takich nie ma.
Waże 97 kg i mam 188 cm wzrostu. Do treningów biorę Monohydrat Creatyny w kapsułkach Olimpa oraz Przedtreningówkę "Massacra" Olimpa.
Moje pytanie brzmi co tu można poprawić żeby efekty szybciej się pojawiły?
Diety niestety nie potrafię ułożyć więc jako takiej nie trzymam.
Pozdrawiam.
Krzysztof Piekarz