Hej, poszukuje pierwszego treningu redukcyjnego. (Nie udało mi się zlokalizować takiego tematu, może to wina korzystania z tabletu)
Po ankiecie widać, że jestem dość dużą osobą, dlatego też postanowiłem coś z tym zrobić, nie mam jednak kompletnie wiedzy co jak po co i ile. Pracuje od poniedziałku do piątku za biurkiem w godzinach 8-16. Siłownia i duży basen mam w pobliżu 3 km od domu. Nie stosuje także żadnych diet. Z góry dziękuje za pomoc, jeśli mam jeszcze cos opisać to dajcie znać. Aha co do celu to zależy mi na zrzuceniu około 33 kg (obecnie 108).
Po ankiecie widać, że jestem dość dużą osobą, dlatego też postanowiłem coś z tym zrobić, nie mam jednak kompletnie wiedzy co jak po co i ile. Pracuje od poniedziałku do piątku za biurkiem w godzinach 8-16. Siłownia i duży basen mam w pobliżu 3 km od domu. Nie stosuje także żadnych diet. Z góry dziękuje za pomoc, jeśli mam jeszcze cos opisać to dajcie znać. Aha co do celu to zależy mi na zrzuceniu około 33 kg (obecnie 108).
Krzysztof Piekarz
