SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pre workout... który obecnie naj?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46856
Witam, pytanie jak w temacie. Brałem juz wszystko co najmocniejsze...lacznie ze starym meso,oraz inne wynalazki... Jest cos na obecna chwile ktore trzepnie równie mocno,lub chociaz w miare porownywalnie? jak wypada stimul8?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
bez gery polecam bardzo VPX Friction naprawde mialem to i dzialalo wysmienicie a nie przekraczalem zalecanej dawki :)
...
Napisał(a)
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9374 Napisanych postów 83989 Wiek 50 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 709979
no to czas na odwyk

TRENINGI KATOWICE Sebastian Szmit

Kompleksowe prowadzenie online
https://sebastianszmit.pl/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 635 Napisanych postów 41491 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 246659
Stimul8 dziala bardzo mocno. Mi wrecz przeszkadza w treningu. Jezeli geranium cie juz nie trzepie to rzeczywiscie wyczysc CUN
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
Po co Ci taki silny mozgoj**, trening chcesz zrobić lepszy czy przed impreza sypiesz..? osobiście nie widzę sensu takiej suplementacji a zjadło sie troche rożnych supli, nie są nam potrzebne az tak silne stymulanty ,
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 640 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12532
Miarka meso i na impreze :D Odpuść sobie stymulanty na trochę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46856
To nie Chodzi o mega j**#####,bo ogolnie ppobudzenie na meso było nawet uciążliwe i najgorsze byly zejscia. Chodzi mi o cos pobudzające, ale równie, dobrze Pompujacego. Nawet wolalbym bez 1.3
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
gargamel25
To nie Chodzi o mega j**#####,bo ogolnie ppobudzenie na meso było nawet uciążliwe i najgorsze byly zejscia. Chodzi mi o cos pobudzające, ale równie, dobrze Pompujacego. Nawet wolalbym bez 1.3


w takim razie
https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Double_Impact-opis29726.html
+
https://sklep.sfd.pl/Iron_Horse_Show_Time_UPDATE_2.0-opis27692.html

lub

https://sklep.sfd.pl/GEAR_Pre_Shock-opis30744.html


ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3283 Napisanych postów 25313 Wiek 44 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 419156
gargamel25
Witam, pytanie jak w temacie. Brałem juz wszystko co najmocniejsze...lacznie ze starym meso,oraz inne wynalazki... Jest cos na obecna chwile ktore trzepnie równie mocno,lub chociaz w miare porownywalnie? jak wypada stimul8?


w bład nas wprowadziłes w takim razie
polecam double impact + kofeine od 4+ nutrition,
dla mnie super zestawianie jezeli chodzi o pompe i pobudzenie,
mozesz tez probowac tez mono preparatów , ja ostatnio testowałem agmatyne z Fa + cytruline Ostrovitu i jezeli chodzi o pompe to super po tym mixie
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 22991 Wiek 14 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 173464
Pokombinuj sobie z argininą, jabłczanem cytruliny, gplc, agmatyną, glicerolem, dobierz co pasuje i tyle. Pod to kawa czy kofeina i wystarczy.

"That's not normal because we don't want to be normal.
Normality is what weak people call living. I call it death."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 503 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 46856
powiedzcie mi jak mają się te Gear Pre shock lub showtime 2.0 do SAN Launch Reloaded? miałem okazje brać puszke launcha i szczerze mówiąc byłem nawet zadowolony z pobudzenia i koncentracji ,ale pompa była słaba i dorzucałem aakg. ktoś porównywał te 3 w/w ?
a co do tych produktów solo to w sumie bardzo ciekawa opcja. macie jakieś sprawdzone mixy i linki do produktów?

Zmieniony przez - gargamel25 w dniu 2015-05-10 22:47:52
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 173 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4883
Od siebie moge polecić Mr Hyde od prosupps przyzwoicie pobudza i ladnie pompuje znacznie lepiej działa niż pre od gear, a z ihs procz iron pump i double impact nie zawracal bym sobie głowy bo show time to dno.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co powiecie na taki skład .?

Następny temat

kreatyna xplode 500g+ALPHA MALE AM PROTEIN 1800G

electro
Polecane artykuły