SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Czemu mam tak słabe nogi ?( zdjęcia )

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2960

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 673
Nogi ćwiczę regularnie odkąd 'pakuję' czyli 18 miesięcy. Nigdy ich nie olewałem, nie odpuszczałem, nie robiłem na odpierdziel. Dużo biegałem, Sporo gram w piłkę nożną a mimo to moje nogi słabo wyglądają i odstają od reszty ciała... Wgl nie zauważam u siebie tej zewntęrznej głowy czworogłowego, Może to jakaś dziwna genetyka nóg? jak sądzicie ?





Dodam iż mam problemy z kolanami ale mimo to nogi robię jak potrafię czyli przysiady, ostatnio wykroki, wyciąg ten przy ławeczce.

Mój akutalny plan treningowy to :

4 serie półprzysiadów ze sztangą 82kg. x 10 powtórzeń w serii
3 serie czworogłowych na wyciągu przy ławeczce 60 kg x 15 powtórzeń w serii
3 serie dwugłowych na wyciągu przy ławeczce 60kg x 7 powtórzeń w serii
3 serie wspinania na palce ze sztangą 77 kg - powtórzenia do bólu.

Do niedawna robiłem jeszcze wykroki ale powracają bóle kolan wiec póki co z nich zrezygnowałem.


Co z tymi nogami moze być nie tak ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 205 Wiek 110 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2402
Mozesz wrzucic zdjecie calosci? Wtedy mozna bedzie ocenic czy faktycznie nogi odstaja. Wina moze lezec po roznych stronach, ale jezeli faktycznie tylko nogi odstaja to raczej robisz cos zle technicznie (najprawdopodobniej przysiady). Chociaz wolal bym sie wypowiadac po zobaczeniu calosci :).
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 673
Oto ono, prosto z treningu. Jakoś średnia ale moze wystarczy ;P

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Jak robisz "polprzysiady" to czego sie spodziewasz? Masz "polnogi"

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 673
georgu
Jak robisz "polprzysiady" to czego sie spodziewasz? Masz "polnogi"


Ja bym chętnie do samej ziemii robił ale ze względu na bolące kolana nic innego nie wyczarujję :)
...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
killswitch
georgu
Jak robisz "polprzysiady" to czego sie spodziewasz? Masz "polnogi"


Ja bym chętnie do samej ziemii robił ale ze względu na bolące kolana nic innego nie wyczarujję :)


Ze wzgledu na to co napisales nikt ci calych nog nie wyczaruje

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 673
georgu
killswitch
georgu
Jak robisz "polprzysiady" to czego sie spodziewasz? Masz "polnogi"


Ja bym chętnie do samej ziemii robił ale ze względu na bolące kolana nic innego nie wyczarujję :)


Ze wzgledu na to co napisales nikt ci calych nog nie wyczaruje



czyli krótko mówiąc przez kolana nigdy nie będę miał nóg jak trzeba, tak ? ;p
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111545
a co konkretnie z tymi kolanami? byles u lekarza?

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14809 Napisanych postów 53702 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 403241
Znajac zycie nie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 9131 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 111545
inna kwestia - atakujac czworoglowy uda czterema seriami półprzysiadów i trzema prostowania na maszynie(bo chyba o to chodzi) ciezko skatować te mięśnie

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 673
dideek
a co konkretnie z tymi kolanami? byles u lekarza?


Ciężko powiedzieć, do lekarza sie wybieram, moim zdaniem to coś z genetyką bo mój tata podobne rzeczy miał, tzn kolana bardzo bolą podczas kucania, przysiadania, ból nie do zniesienia. Również gdy noga jest bardzo długo zgięta kolano zaczyna boleć tragicznie dopóki nogi nie wyprostuję ;P
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening

Następny temat

Ćwiczenie na wszystkie partie kręgosłupa

electro
Polecane artykuły