SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pestowy kurczak z makaronem w 30-40min

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3504

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 729 Napisanych postów 34672 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 254711
Porcja dla 4 osób


Potrzebujemy:

pierś z kurczaka 850g
2x słoiki pesto
makaron 500g (ja miałem włoski, myśle że rurki też się sprawdzą)
masło
czosnek (7-8 ząbków)
sól/pieprz/papryka słodka





1. Kroimy kurczaka na drobne kawałki(przyprawiamy solą, pieprzem, papryką słodką), im mniejsze tym smaczniejsze danie wg mnie. Podsmażamy czosnek na maśle, po czym smażymy na tym kurczaka

2. Do usmażonego kurczaka dodajemy pesto i dokładnie mieszamy aby się połączyło. W między czasie gotujemy makaron.



3. Po ugotowaniu, odlewamy wodę a do makaronu dodajemy naszego kurczaka z pesto.



4. Gotowe, porcja 150g makaronu + 250g kurczaka tak wjechała że musialem pobrać dokładkę Smacznego

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 109 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 26627
bomba :D
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 135 Napisanych postów 324 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2260
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
pesto super sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5
Kurcze lubię pesto z bazylii, ale jakoś tak zawsze nie podoba mi sie jak ono wygląda na makaronie, i chyba dlatego go nie używam. Wiem, ze to smaczne jedzenie, bo lubię. Ale jak mam zrobić, i patrzeć jak to wygląda to wole nie... Z braku laku i to od wielkiego dzwonu to zrobię, jak nie mam nic innego w lodówce.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 31 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 691
Ja robię tak:
Kura w kawałki i na patelnie z samą solą i pieprzem
Pesto:
2 nabite szklanki bazylii
2-3 ząbki czosnku (zależnie od wielkości)
1/3 szkl. oliwy, ewentualnie
3 łyżki drobno zmielonych orzechów pinii lub włoskich
i to zblendowac!

Makarony jako dodatek.




Zmieniony przez - Lakom22 w dniu 2015-05-08 18:27:43
1

"Bez poświęcenia nie ma zwycięstwa..."

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Może być podsmażone na oliwie z oliwek czy musi być masło ?
1
...
Napisał(a)
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 108355 Napisanych postów 381272 Wiek 50 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1720099
Lakom wrzuć osobno przepis na stronę też

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ciasto krówka:))

Następny temat

Weekendowe konkursy z kuchnią SFD-Maj 2015 wyniki

electro
Polecane artykuły