witam
mam problem odnośnie moich nóg. Są za duże i chciał bym z nich schudnac. Moze poleciiibyście jakieś ćwiczenia i dietę.
Ps. Codzienie biegam i jezdze rowerem( ok.3h dzienie)
wzrost: 184 cm
waga: 81 kg
obwód uda: 59 cm
obwód łudki: 39 cm
biceps: 34 cm

mam problem odnośnie moich nóg. Są za duże i chciał bym z nich schudnac. Moze poleciiibyście jakieś ćwiczenia i dietę.
Ps. Codzienie biegam i jezdze rowerem( ok.3h dzienie)
wzrost: 184 cm
waga: 81 kg
obwód uda: 59 cm
obwód łudki: 39 cm
biceps: 34 cm

Krzysztof Piekarz
Na nogach widać, że dużo mięsa siedzi, tłuszczu jest niewiele, więc sugerowałbym spróbować delikatnej masy lub recompu. 