Witam. Na imię mi Wojtek, mam 15 lat. Moim zdaniem i zdaniem moich rówieśników jestem dosyć chudą osobą (przy wzroście ~178cm ważę ~60kg, co daje 19.25 BMI). Obwód mojego brzucha wynosi około 75cm. Chciałbym przez te dwa miesiące do wakacji wyrobić sobie zarys (bądź coś więcej w co wątpię) tzw "sześciopaka". Na siłownie nie będę uczęszczał niestety. Około 2 razy w tygodniu gramy w piłkę nożną, do tego wf w szkole i od dzisiaj mam zamiar zacząć regularnie biegać około 3-5km dziennie. Żadnych diet nie stosuję. Ćwiczyć chciałbym w domu (coś typu A6W/ABS). Mniej więcej sześć miesięcy temu przez około 3 tygodnie wykonywałem A6W co dało efekty (bardzo małe). Proszę o pomoc w ułożeniu planu ćwiczeń na te dwa miesiące, nie ukrywam, że coś w stylu ABS2 byłoby fajną opcją. Nadaję się na to? Proszę o pomoc :)
PS: Zaraz dorzucę zdjęcia :)
PS: Zaraz dorzucę zdjęcia :)


Krzysztof Piekarz