SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

DT_Mikusi_Przygotowania do Zawodów i Nie Tylko^^

temat działu:

ActivLab

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10545

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22273
Witam.
Nazywam się Mateusz.
Od pewnego czasu miałem zamiar przygotowania się do Pierwszych Zawodów
Kulturystycznych. No i w końcu się udało... zabrałem się do roboty. Aktualnie jestem na Redukcji. Szykuje się tak jak wspomniałem wcześniej
do pierwszego startu. Zakładam dziennik gdyż pomoże mi stabilniej zwrócić uwagę na siebie i moimi działaniami bd mógł się podzielić z Innymi. Zawsze coś ktoś dorzuci od siebie. A z racji tego że używam suplementów Activlab'u zamieściłem go w tym dziale :) Pozdroo.

Aktualnie ważę 88kg. Start planuje jako Debiut i powalczę w Juniorach :)
Dorzucam aktualnie foto:




MIkusi^^

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
k00ndzi00 VMistrz Świata i SFD
Ekspert
Szacuny 84 Napisanych postów 6679 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20906
Śledze
...
Napisał(a)
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12579 Napisanych postów 162283 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1243139
powodzenia;)

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja dla zaawansowanych kontakt
https://www.instagram.com/tomq.bb/ 

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
Lecisz z tematem, forma juz całkiem fajna, powodzenia
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 513 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12955
Powodzonka!:) ile masz wzrostu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4596 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 17910
bede patrzec :)

AKTUALNY DZIENNIK ACTIVLAB :
http://www.sfd.pl/[DT]_Aniitka155_od_Ladies_do_ActivLab-t1040073.html

...

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie"


Wiesz, co jest naj­ważniej­sze w życiu? Mieć cel. I dążyć do je­go spełnienia. Ja mam cel. (...) I wiesz, ten cel, który po­siadam, tak jak­by... uszczęśli­wia mnie. Dzieki niemu mam poczu­cie, że war­to żyć, mi­mo prze­ciw­ności. Ale często wątpię. Bar­dzo często.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22273
No to tak... Od paru dni mam ostry zapierdziel w robocie. A pracuje w Firmie która robi przeprowadzki. Nie jest to praca marzeń. Ale dla Sportu i Marzeń robi się co tylko się da.
I czasami ciężko jest to połączyć. Ale staram się nie opuszczać treningów i jeść przede wszystkim czysto i sumiennie się przykładać. :)
Co do wzrostu . To mniej więcej mam 180.

A dziś poszła w ruch Klatka :)

-Wyciskanie sztangi na ławce skos góra 12x70 10x80 10x80 8x100
-Butterfly tutaj zrobiłem sobie dropsety od największego ciężaru i schodziłem co 2-3 sztabki. 3Serie.
-Wyciskanie skos dolny.. Tutaj już przechodzę do hantli. 15x33kg 12x41kg 8x50kg
- No i na koniec trochę inna forma przenoszenia hantli za głowę gdyż zrobiłem sobie to ćwiczenie na wyciągu. Polecam jak najbardziej. Rewelacjyjne na zakończenie trennigu klatki piersiowej.

Do tego 5 serii brzucha z obciążeniem i 40min interwałów.
Przed i po teningu zarzuciłem sobie 10g BCAA XTRA i 10g EAA XTRA.

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
Ważne, że jest co robić, nikt nie mówi że to do końca życia!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22273
No tak :) Na kurczaka nie zabraknie :D

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 801 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22273
Witam.
Obecnie na dzień dzisiejszy zakończyłem redukcje. Poprzez nią chciałem dopatrzyć się braków.. No i wyszło. Do poprawienia Klatka piersiowa. Nogi - przede wszystkim ich wielkość. No i Grubość pleców. Tego brakuje jak widać na Fotkach.
Od dziś do poniedziałku robię sobie delikatną przerwę od Treningów.
Moje ciało potrzebuje delikatnie podjeść i nabrać siły.. A przed wszystkim odpocząć i zregenerować się.

Od poniedziałku wjerzdżam na Masę.. no i tak przez najbliższy czas. Mam nadzieje i bd nad tym pracował żeby odłożyło się jak najmniej fatu. I zbudować jak najlepszej jakośći mięsko :)

Nie Marnujemy Czasu Panowie !!! Działamy !!! :)

MIkusi^^

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 18766 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 78763
Wrzuć foty (odstęp casu niedługi, ale jednak oficjalny koniec redu) - będą dla porównania!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

ActivLab - Creatine monohydrant Tabs - 300tab Jak stosować?

Następny temat

Odwiedź stoisko ActivLab na FIBO 2015! sprawdź nowe produkty - poznaj nowe możliwości

electro
Polecane artykuły