SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brac odzywki czy nie brac?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
Witam na redukcji brac odzywki czy tez nie? jezeli tak,prosze o naturalne skladniki.Bez chemi,konserwantow. Bo tak tez sie odzywiam:) czy lepiej samemu robic koktajle bialkowe typu banan,twarog migdaly itd
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
Nie ma uniwersalnej odpowiedzi na pytanie "brać czy nie brać" nie znając żadnych szczegółów o Tobie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
ok wiec jestem na redukcji,cwicze 6 dni tygodniowo czyli jakos z 13 godzin. Biegam,cardio,silowe itd Chodzi mi o redukcje i czy brac na redukcje cos czy nie? moge wiecej cos opisac , tylko co chialbys wiedziec ?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 4574 Napisanych postów 36071 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 264264
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała
2) wiek
3) waga/wzrost
4) staż treningowy
5) cel cyklu
6) stosowane już wcześniej suplementy
7) stosowane wcześniej spalacze
8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
9) ilość dni wolnych od kreatyny
10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
11)przewidziane finanse na cykl
12) uwagi i sugestie

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 179 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 749
Stosujesz dietę redukcyjną?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
tak stosuje
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 214 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4154
na pewno mozesz dac jakies bcaa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 371 Napisanych postów 2331 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48698
Jak się ćwiczy 6 razy w tygodniu to trzeba jakieś dobra SAA wrzucić a nie suple żeby to wytrzymać :D

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
Cwicze 6 razy ale nie codziennie to samo. Troche tego,troche tamtego. Nie jestem takim hard corem :D Chociaz kiedys tak bylo. Ale ze sterydow dziekuje :P
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 371 Napisanych postów 2331 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 48698
To był żart heh :) przy intensywnym wysiłku tak jak było już napisane wcześniej dobre BCAA na lepszą regenerację do tego polecam naprawdę zainwestować i raz na dwa może trzy miesiące zjeść sobie puchę Animal Paka, świetnie uzupełnia braki wszystkich mikro i makro elementów.

You know I'm born to lose, and gambling's for fools,
But that's the way I like it baby,
I don't wanna live forever.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 552 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11100
O dziekuje :) O to mi chodzilo :) a jakies polecasz ?
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

suple z posiłkiem

Następny temat

JAKA ODŻYWKA BIAŁKOWA NAJLEPSZA?

electro
Polecane artykuły