Szacuny
4
Napisanych postów
492
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
2248
pieknie to napisaliscie. Wlasnie nie kazda kretka, ktora dziala na kogos rewelacyjnie bedzie dzialac na ciebie. Ja tak mialem z preparatami firmy Olimp. Multipower poprostu mnie roznosi. Zeby sie tylko jakiego raka nie nabawil;]
*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.
*Zycie jest jak weglowodany zlozone i aminokwasy rozgalezione*
Stay Negative.
Szacuny
0
Napisanych postów
32
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1252
A czy jest sens brac 2 rozne kreatyny!!znaczy 2 roznych firm??Ja teraz bralem przez 3 tygodnie kretke z SNI (i widze ze nic nie widze:):) )wogole nie mam po niej jakich kolwiek efektow,zastanawiam sie czy przez nastepne 3 tygonie nie poleciec na trecu!Czy jest wogole sens zeby tak robic??czy ciagnac nastepne 3 tygodnie na tej z Sni?
Szacuny
49
Napisanych postów
11477
Wiek
54 lat
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
94174
Możesz jak najbardziej zmienić kreatynę, ale lepiej zostań do końca na tej jednej, po cyklu będziesz wiedział jakie są efekty, bo zdarza się czasami tak, że kreatyna działa pod koniec cyklu i jeśli zmienisz kreatynę i nagle w 4 czy 5 tygodniu dostaniesz "kopa" to nie będziesz wiedział której kreatyny to zasługa i którą następnym razem kupić a tak jak cały cykl przejedziesz na jednej to albo będziesz zadowolony albo nie.
Szacuny
1
Napisanych postów
314
Wiek
41 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
17674
a co z teoria brania krety 5g 2x dzien, podczas 4x czwiczen w tygodni + 2x basen. Bo beztego to jest ciezko a z kreta efekty za***iste.... wiec mozna tak zprobowac ???
Szacuny
0
Napisanych postów
32
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
1252
Dzieki son za rade zrobie tak jak mowiles czyli polece do konca na SNI ale chyba juz nigdy nic z tej firmy nie kupie bo efektow moim zdaniem nie ma takich jak sie spodziewalem!!!