Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Witam co mozecie mi polecić ze swoich doswiadczen na mięsnie pleców zeby szybko sie rozwijały i duze były.
Prosze o jakies kakretne ćwiczenia.Dzieki.
Cwicze 2 lata chciałbym dodać.
Szacuny
2
Napisanych postów
99
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
3254
ja tez jestem za martwym ciagiem ale oczywiscie nie zapominaj o podciaganiu sie w szerokim chwycie oraz wioslowanie sztanga (badz sztangielka) w opadzie.
Szacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
atlas to ja juz dawno mam przetestowany nie cwicze 6 miesiecy zemnie odsyłąsz tam.JA pytam was o polecenie jakiegos dobrego ćwiczenia a nie wysyłanie mnie do Atlasu.
Dzieki