SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta do oceny na mase

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1479

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2826
Witam proszę o opinie mojej diety na mase .

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2826
Wiek : 16
Waga : 81
Wzrost : 187
Staż treningowy: około 8 miesięcy
Obwód pasa :86
Obwód klaty: 95
Obwód uda: później mogę podać
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często): Siłownia 3x w tygodniu / boks / Crossfit 2x w tygodniu .
Ograniczenia żywieniowe(uczulenia, choroby) : nie posiadam
Stan zdrowia: dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej: siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : Białko . kreatyna . bcaa . witaminy . omega 3,spalacz , przed treningówka
Stosowane wcześniej diety/rozklad b/w/t:Redukcja :Kcal:2122 / białko : 167 / Węgle :251 / Tłuszcz :58.
Wrażliwość na stymulanty: Betalanina (jakaś wysypka mi po tym wychodzi i swędzenie )
Możliwosci finansowe: nie przekraczać 500 zł miesięcznie
Cel/problem/opis: Przybranie na masie mięśniowej i jak najmniej masy tłuszczowej
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3636 Napisanych postów 31015 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 294323
całkiem ok dieta
pamiętaj o urozmaicaniu, wrzucaj od czasu do czasy tłuste ryby albo stosuj omega-3
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2826
Omega jest 2-3 kapsułki dziennie stosuje i od czasu do czasu tuńczyk rybka też jest ;) ale to bardziej w DNT . I dzięki za odpowiedź ;)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak dla mnie dieta też jest jak najbardziej ok, tylko tak jak wyżej brakuje O3

Tą masz ok, w tej nowej za dużo Białka, jak podbijasz kcal to rób to głównie węglami


(żeby nie było, że odkopuje stare tematy, zostałem poproszony o ocenę )
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2826
Ok ,omega postaram się uzupełniać ; ) dzięki za odpowiedź . ( Potwierdzam prosiłem o ocene użytkownika : Czesiek43).
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Schudniecie + Masa

Następny temat

Trening i przykładowa dieta do oceny

Shoty
Polecane artykuły