Chciałbym kupić odżywke białkową serwatkowa i sojową (obie Olimpa) i spożywać następująco:
- w dni treningowe odż. serwatkowa
- w dni wolne sojowa
Załóżmy że trening jest 3x w tygodniu. Mam do was pytanie czy jest sens mieszać w ten sposób i jak myslicie czy efekty będą sensowne ?
Mam tez inną alternatywe gdyby trening był cześciej aniżeli 3x w tygodniu (bo wiadomo ze w jeden dzień sie to ćwiczy a w następny można cos innego i tak można 6 dni na tydzień): białko serwatkowe po treningu a w inne pory dnia odżywka sojowa.
Wszystkie te kombinacje są wymyślone po to by oszczędzić sporej ilości pieniędzy. Słyszałem też, nie można sie zamykac tylko do jednego rodzaju białka. Prosiłbym o wasze opinie.
- w dni treningowe odż. serwatkowa
- w dni wolne sojowa
Załóżmy że trening jest 3x w tygodniu. Mam do was pytanie czy jest sens mieszać w ten sposób i jak myslicie czy efekty będą sensowne ?
Mam tez inną alternatywe gdyby trening był cześciej aniżeli 3x w tygodniu (bo wiadomo ze w jeden dzień sie to ćwiczy a w następny można cos innego i tak można 6 dni na tydzień): białko serwatkowe po treningu a w inne pory dnia odżywka sojowa.
Wszystkie te kombinacje są wymyślone po to by oszczędzić sporej ilości pieniędzy. Słyszałem też, nie można sie zamykac tylko do jednego rodzaju białka. Prosiłbym o wasze opinie.
Krzysztof Piekarz
Bialko soi obnizy odrobine bv calego szejka ale nie na tyle zeby obnizyc drastycznie efektywnosc spozywanego bialka.
Kucharek w Jadlodalni
bo jeszcze mi troche abonamentu zostalo
SFD FIGHT CLUB
SFD FIGHT CLUB[img]../../buziaki/29.gif" alt="" />