Ale jazda. Mam kosz na wysokosci 310 cm i z rozbiegu z dwoch nog doskocze do obreczy tak, ze zachacze koncowkami palcow i kosz lekko szarpnie i bedzie sie troche chwial...ale piekne jest to, ze z rozbiegu potrafie zrobic to samo, tylko ze z 1 nogi ! Cooool
DD
==============================
Snowboard i Koszykówka - to pierwsze umiem, to drugie zaczynam :)
DD
==============================
Snowboard i Koszykówka - to pierwsze umiem, to drugie zaczynam :)
Co ?
