SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszykówka - od zasad do wsadów...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
podstawowe cwiczenia sd i aa sa takie same rozni sie troche ilosc

na. w sd jest 1x50 a w aa jest 2x25

wszystko zalezy jak ty bedziesz podchodzil do treningu a nie od minimalnych roznic miedzy programami

wiec wybierz ktorykolwiek i zacznij cwiczyc

pozatym niewiem czy ci sie oplaca robic te wszystkie programy lepiej jest za pilka polatac cwiczyc szybkosc kozlowanie i rzut a nie robic mordercze treningi na skok ktore i tak duzo nie daja i sa monotonne w przeciwienstwie do gry na swierzym powietrzu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
a jak jestes uparty i bedziesz chial robic jakis program to najpierw przeczytaj ten post

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=69921
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Wlasciwie wszystko jest dobre, bo to przeciez trening, a trening pomaga :) Zabiore sie od 8 grudnia za SUPER DUNKSA.

Moje cele:
- niech sobie to ktos poprostu wyobrazi...jest WF i grasz w kosza ze swoja klasą...2 druzyny, a reszta klasy siedzi i czeka na swoja kolej...wystawiasz sie pod kosz przeciwników i ktos Ci podaje piłke przez połowe boiska...skaczesz...i z lotu robisz wsada...cała klasa patrzy na ciebie jak na UFO, gdyz normalnie kilku gosci z klasy moze jedynie chwycic obrecz i mazyc o pakowaniu...****A DD

- glupie pytanie: kto by tak nie chcial latać ? nie tylko wsadzac piłke do kosza

- podoba mi sie to ( nie tylko wsady, ale cala gra w kosza )...ale ten 1 cel MIAZDZY nie ?

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Nie no po tym poscie nie moge...zaczynam trening od 1 grudnia, czyli w od tego poniedzialku :) Taka akurat fajna data :)

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
jak chcesz

jesli uwazasz ze zrobienie jednego wsada na wf-ie jest leszpe od grania na zawodach i klubie i byciu podziwianym za szybkosc rzut zespolowa gre

to pomin podstawy i przejdz odrazu to treningu - mowie ci ze szybko ci sie odechce a pozatym to tak odrazu to jednym programie wsadow nie bedziesz robil

po co cie mama wysylala do podstawowki mogla odrazu do liceum sie wyslac z takim nastawieniem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Wizard ty pesymisto Ja mam 190 cm i mi te 5 cm to wsadu brakuje, z tego powodu zaczalem trenowac od tygodnia skok, tera tylko bede na WF i zobacze jaka poprawa, bo jak u mnie w domu gram to skakanie od tego czasu wogle mi z jakas latwością przychodzi, z tym, ze u mnie kosz mam na jakims 280 cm i pakowac moge jak chce juz od jakiegos czasu wiec za bardzo mnie to nie satysfakcjonuje :/ ale jak zrobie wsad na normalnym 305 cm to dopiero bedzie satysfakcja, a reszta chlopakow niech sie lampi, ze wsad zrobie bo jak podciagne te 5 cm, to bede jedyny w szkole co wsad umnie i to z 1 1kl. jestem, a inni nawet z 3 gimnazjum nie zrobią )
Ale fakt, nie mozna zapominac o kozle, szybkości i wykorzystaniu 5 zawodnikow na boisku/grze zespolowej, bo to dzieki niej sie wygrywa, a przeciez nawet Jordanowi ktoś musiał podawać piłki ;ppp i nie mozna byc egoistą, ze sie samemu z druzyny pkt zdobywa, niestety... Ale nie mozna sie poddawać i ćwiczyć all równomiernie :) ja w kazdym razie juz sobie wyobrazam tego banana na ryju jak wsad zrobie

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Yyy.......chyba ******lisz :)

Jezeli myslisz, ze ja sobie nie trenuje kontroli nad pilka, zwodow, trickow i rzucania to sie mylisz. Od mniej wiecej dwoch tygodni ( bo od tylu zaczalem sobie w kosza cwiczyc ) prawie co dzien siedze na polku i próbuje ( a niektore rzeczy juz robie ), ktore sa w filmie "And 1 Mix Tape Vol 3" Dzisiaj z tej racji, ze jest sobota to grałem sobie z 2 godziny jak nic. Teraz chce jeszcze zaczac trening nawyskok, zeby po jakims czasie zaczac pakowac. Wiem, ze po 1 treningu nie zaczne latac jak mucha.

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
And_sport powiedz PROSZĘ!! z skąd wziąłeś te kasete? gdzie ją moge dostać i w jaki sposób? z góry thx!

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
To nie kaseta, tylko film z netu. Mozna go kupic, ablo zassac :) Powiem Ci tak - jest cześć czesci tego filmu ( And 1 Mix Tape Vol 1 2 3 4 5 6 ). Na imeshu znajdziesz od 1 do 5, ale 6 nie ma jakos. Filmy sa wy***ane w kosmos - graja wlasnie druzyny AND 1, ale nie tylko chyba. Muza przy nich jest extra dobrana. Ja zassałem juz czesc 1 2 3, teraz zassam 4 5 i filmik pt: "NOTIC 2", ktory tez jest na imeshu.

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Gdzie jest ten caly imesh z którego to moge zassać?

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie na snowboard?

Następny temat

wstrzymaj oddech

WHEY premium