SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koszykówka - od zasad do wsadów...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 18907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
imesh to program, dzieki ktoremu mozesz zasysac rozne rzeczy. Najpierw zdobac imehsa ( mozna go zassac, ale ja nie znam linku - poprosc kogos, moze ktos zna ). Potem jak juz masz imesha to go instalujesz i wpisujesz w nim And 1 Mix Tape Vol 1 potem 2 3 4 5, a on Ci wyszukuje pliki z taka nazwa i mozesz zaczac sciagac.

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1815
spoko and_sport trenuj dalej - z drugiej storny fajnie jest zrobic wsad no ale zawody to inna bajka jak tam bedziesz robil wsady to wielki szacunek dla ciebie

zycze ci powodzenia bo masz nawet niezle warunki i moze ci sie udac cos zdzialac

pozatym jest juz mix tape vol 6 na kazzie mam juz 500/600 mb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dobrze wiedziec - tez za jakis czas zassam. Co do tego kosza to ja raczej trenuje sobie nie, zeby na zawodach byc, tylko tak dla siebie, bo to fajny sport i widowiskowy.

Snowboard !! Who is the one !?

Edit : tak wogole to ten moj program co go zaczne ( jednak jutro juz zaczynam ) nazywa sie SUPER DUNKS 2

Zmieniony przez - And_Sport w dniu 2003-11-30 17:00:14

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Oo kurde ! Jestem wlasnie po pierwszym dniu treningu. Ten trening jest ładnie przesrany !!! Po 50 skokach bez przerwy na wysokosc 25-30 cm uzywajac ud nie wiedzialem jak sie nazywam normalnie ! A w ostatnim tygodniu trzeba 600 takich skokow - chyba bede musial do siebie potem to dopasowac. Jak narazie mi sie podoba - po to sie cwiczy, zeby sie wycwiczyc :P

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Ja właśnie zapisałem się do klubu. W środy mam SKS z kosza, a w czwartki chodzem do klubu.

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
No, ale Ty juz umiesz grac druzynie i wiesz jak omijac przeciwnikow 1vs1 nie ? :) Ja jeszcze nie bardzo... :/ Wogole jak sie idzie do klubu to juz tam trzeba umiec dobrze grac prawda ? Na SKS raczej tez. No nic musze poczekac az na WF zagramy w kosza i wtedy popróbowac na przeciwnikach, tyle, ze z mojej klasy 3 gosci jest w reprezentacji szkoly :P

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
No właśnie, że omijać 1 vs 1 to nie bardzo, choć na WF mam sie czym popisać, nie chwaląc się myśle, że jestem najlepszy w mojej klasie , na SKS sobie jakoś radze, ale tam nie trzeba dużo umieć i na twoim miejscu jak najszybciej bym się zapisał. Do klubu idziesz po to, żeby się uczyć, ale chociaż żebyś umiał takie rzeczy jak dwutakt. Co do grania 1 vs 1 nie mam szans sie wykazać, bo gram najcześciej na centerze i przeważnie tylko czekam na podanie, żeby do kosza wrzucić :/ a ja właśnie wole uganianie sie za piłką :). Natiomist czasem jest tak za***iście, mamy takiego trenera od kosza w szkole, 188 cm, 27 lat, superszybki i zna sie na koszu, ja chudzy jestem i raczej wysportowany to na sprincie sobie jakoś radze. Dziś na WF... graliśmy w kosza, miałem słabą drużynę, jeden gość został sfaulowany w nos, trener mówi, że wejdzie zamiast niego i normalnie tak przez całą sale lecimy jak burza, ja w jedym końcu, on w drugim, normalnie tak ich ojechaliśmy ))))Normalnie to jest super uczucie, wiesz, że twój partner jest za***iście obcykany, lecicie tak w dwójke vs cała drużyna, jedziecie ich jak chcecie i kosz

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Mi wlasnie za***iscie podoba sie jak widze np: na filmach jak goscie efektownie omijaja innych 1vs1...to jest piekne !

Wogole mozesz mi wytlumaczyc jakie jest rozlozenie zawodnikow na parkiecie i kto za co tam odpowiada ? Bede wdzieczny.

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 581 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3911
Nie dawno wróciłem z SKS. Przy grze w kosaz sie kondycha bardzo wyrabia. Oni tam zdychają, a ja moge grać, grać i grać ) i to z bananem an ryju :) A co do rozłożenia zawodników to są: center (najwyższy), dwóch skrzydłowych (sredni wzrost) i dwóch rozgrywających (niższi). Center przeważnie czeka pod koszem na podanie żeby rzucić do kosza, zbiera też piłke z pod tablicy rozpoczynając kontre lub dobijając, wyskakuje również w początkowym starciu o piłkę (jak sędzie wyrzuca piłkę na początku meczu). Skrzydłowi (zacznijmy od wyższego skrzydłowego) czasem pomagaa zbierać centernowi piłke z pod tablicy. Jeden skrzydłowy znajduje się w prawym rogu boiska (tam gdzie linia rzutów za 3 jest już równoległą do lini końca boiska), a drugi w lewym rogu. Rozgrywający zaczynają grę (jak przeciwnicy zdobędą punkt lub jest aut itp.), przeprowadzają piłkę na drugą połowę boiska i ogólnie odpowiadają za podania i starają się je robić jak najcelniejsze/najkorzystniejsze.
Zachęcam do odwiedzenia www.probasket.pl - stronie o koszu oraz www.jordan.probasket.pl - stronie poświęconej żywej legendzie koszykówki - Michaelu Jordanie, znajdziesz na niej multum filmow z najlepszych akcji, zdjec itp. Na probasket.pl jest skarbnicą wiedzy o koszykówce. Jest tam słowniczek wszelkich pojęć związnych z kosze. Ale siem rospisał :)

www.discples2.webpark.pl - Kronika Nevendaar - strona o serii Disciples
http://www.sbs.friko.pl/strona/nfoto/adi.htm - foty moich wsadów
>>>SFD BASKET SQAD<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 6271 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15956
Dzieki za link - wlasnie ją obadałem :)

No cool - jak narazie głownymi celami na poczatek mojej zabawy z koszem jest robienie wsadow i ogolna kontrola nad piłką no i te zwody piekne :P Ja super dunksa zaczynam o 18:50 - pozno, ale dzieki temu moge w kazdy dzien o tej porze cwiczyc. Triki cwicze prawie co dzien na polku i sprawdze je na WF'ie jak tylko w kosza bedziemy grac. Wlasciwie dzisiaj sie "nauczylem" ( w códzyslowiu bo tu w sumie nic prawie do nauki nie bylo ) tego, ze wkladam pilke pod koszule, uderzam w nią ręką i odpowiednio ruszam sie w pasie, zeby piłka wyleciala po drugiej stronie. Łatwe i bardzo efektowne

Kolejne czego sie jeszcze naucze to takie suuuper "turlikanie piłki po własnym ciele" :P Po calych rekach, z tylu przez plecy i taka ogolna zabawa z piłką - na filmie (NOTIC 2) za***iscie to koles robi.

Snowboard !! Who is the one !?

Co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

gdzie na snowboard?

Następny temat

wstrzymaj oddech

WHEY premium