Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Czołem, proszę ocenę diety stworzonej pod P90X(tj. 50/30/20 BWT).
Coś za dużo kcal wychodzi, ale nie wiem za bardzo jak przyciąć. Napewno będe dodawał jeszcze olej rzepakowy do niektórych posiłków.
Zamiast piersi z kurczaka będzie zamiennie: indyk/wołowina/rybka.
Szacuny
1021
Napisanych postów
4620
Wiek
36 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
35212
264g białka dziennie to dużo, oczywiście zależy to od wagi, jak z tym u Ciebie? ile aktualnie na wadze? tłuszcze też przycięte do minimum. osobiście odpuściłbym sobie taką dietę, w perspektywie dłuższego czasu może przynieść więcej niekorzyści niż korzyści - chodzi tu o rozkład makro. takie jest moje zdanie.
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Wiek : 20
Waga : 68 (na pelno)
Wzrost : 174
Staż treningowy: 6msc fbw + aero(aktualnie nie cwicze jakies 5 miesiecy, wiec w sumie zerowy). Zrzucilem wtedy jakies 10kg, i waga caly czas sie utrzymuje.
Do diety dojdzie jakies 15g oleju rzepakowego.
Aktualnych wymiarow nie mam jak zmierzyc na ta chwile. Zdjęcie potrzebne? Zadnych przeciwskazan zdrowotnych nie ma.
Ogólnie 50/30/20 ma trwac 30dni, potem z kolejnymi 2oma etapami ciecie bialka, a wzrost wegli. Przez te 90dni tluszcze caly czas maja sie ksztaltowac w granicach 20-25%. Czy to faktycznie ma sens?
Szacuny
1021
Napisanych postów
4620
Wiek
36 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
35212
cel, który może mieć sens to cięcie węgli / tłuszczy , ale na pewno nie białek. nie wiem kto Ci naopowiadał takich głupot i namawia Cię do czegoś takiego :/
Jest liderem w tym dzialeSzacuny
11205
Napisanych postów
52113
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Troche zle sie wyraziłem, tu chodzi o zwiekszanie ilosci węglowodanów wraz ze spadkiem energii, gdyz trening jest naprawde hardkorowy. A rozklad bwt w tym programie wyglada tak:
50/30/20 - 1
40/40/20 - 2
20/60/20 - 3
Nikt mi tego ni3 nagadal, a wymyslil to nie byle kto, a Tony Horton.
Ja tam sie nie znam dlatego prosze o wasza pomoc. Co zmienic w diecie ?