Witam,
Proszę o ocenę diety redukcyjnej,którą sam ułożyłem ponad rok temu i przestrzegając jej straciłem ok 7 kg.Oczywiście odejmując co tydzień 300kcal kosztem węglowodanów.Efekty były niezadowalające, gdyż waga spadała lecz efekty wizualne bardzo słabe.Ostatni rok nie miałem czasu ćwiczyć ze względu na szkołę więc odżywianie było bardzo kiepskie dużo słodyczy itp.Moim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej i powrót do dawnej sprawności.Mam zamiar wrócić do treningów kick-boxingu.A więc tak mam 19 lat,wzrost 176,waga-81,5,trening-5x razy w tyg kick-boxing,pierwszy tydzień w domu później w klubie.Chciałbym zredukować do 72-73kg w takiej kategorii najlepiej czułem się na zawodach.Mam zamiar co tydzień odejmować kcal kosztem węglowodanów.Ciężko mi będzie zjeść 125g ryżu ale jak na razie nie obcinałem kcal.W tyg postaram się wrzucić zdjęcia.Moje zapotrzebowanie to około 2900kcal.

Proszę o ocenę diety redukcyjnej,którą sam ułożyłem ponad rok temu i przestrzegając jej straciłem ok 7 kg.Oczywiście odejmując co tydzień 300kcal kosztem węglowodanów.Efekty były niezadowalające, gdyż waga spadała lecz efekty wizualne bardzo słabe.Ostatni rok nie miałem czasu ćwiczyć ze względu na szkołę więc odżywianie było bardzo kiepskie dużo słodyczy itp.Moim celem jest zredukowanie tkanki tłuszczowej i powrót do dawnej sprawności.Mam zamiar wrócić do treningów kick-boxingu.A więc tak mam 19 lat,wzrost 176,waga-81,5,trening-5x razy w tyg kick-boxing,pierwszy tydzień w domu później w klubie.Chciałbym zredukować do 72-73kg w takiej kategorii najlepiej czułem się na zawodach.Mam zamiar co tydzień odejmować kcal kosztem węglowodanów.Ciężko mi będzie zjeść 125g ryżu ale jak na razie nie obcinałem kcal.W tyg postaram się wrzucić zdjęcia.Moje zapotrzebowanie to około 2900kcal.

Krzysztof Piekarz