hej,
jakiś czas temu zaczęłam ćwiczyć na siłowni, generalnie chodzi mi o wyrzeźbienie ciała. Pracuje około 4 dni w tygodni, za każdym razem inna część ciała. Dziś jakiś facet zwrócił mi uwagę, że nie powinno ćwiczyć się tyle brzucha bo grozi to zgubieniem talii. Przy tak intensynym treningu brzucha powoduje się wypychanie górnej części i spowdowanie prostej sylwetki. Sporo oglądam zawsze filmów na yt żeby dobrze wykonać ćwiczenia itd. Co myśliscie o tym? Proponujecie jakieś ważne ćwiczenia które należy dodać aby uniknąć tego problemu o którym on mówił?
jakiś czas temu zaczęłam ćwiczyć na siłowni, generalnie chodzi mi o wyrzeźbienie ciała. Pracuje około 4 dni w tygodni, za każdym razem inna część ciała. Dziś jakiś facet zwrócił mi uwagę, że nie powinno ćwiczyć się tyle brzucha bo grozi to zgubieniem talii. Przy tak intensynym treningu brzucha powoduje się wypychanie górnej części i spowdowanie prostej sylwetki. Sporo oglądam zawsze filmów na yt żeby dobrze wykonać ćwiczenia itd. Co myśliscie o tym? Proponujecie jakieś ważne ćwiczenia które należy dodać aby uniknąć tego problemu o którym on mówił?
Krzysztof Piekarz
