Witam wszystkich. Mam 24 lata jakiś czas temu postanowiłem zrobić coś dla siebie. Około 2 miesiące temu (jakoś z początkiem wakacji) chciałem zbić wage ponieważ przed rozpoczęciem treningu ważyłem 102 kg przy wzroście 178cm. Moje pierwsze dwa miesiące opierały się o trening typowego domatora czyli pompki przysiady brzuszki itp. (mam też dostęp do hantli 8kg) robiłem to 3 razy w tygodniu plus 2 razy w tygodniu starałem sie robić około 40 minut cardio lecz nie zawsze był na to czas (skakanka pajacyki burpees itp. według filmu z yt) co do diety zacząłem jeść około 5-6 posiłków dziennie jedzenie zdrowe przeważnie dania gotowane lub na parze (zaznaczam że bardzo takie jedzenie mi smakuje) lecz bez konkretnej diety (tylko podstawy zdrowego żywienia). Trenuje około godziny8.30-9.00 (pracuje codziennie fizycznie od 14do22). Po tych dwóch miesiącach waże teraz 93 kg. Trening raczej przez długi czas mi sie nie zmieni ponieważ nie mam dostępu do innego sprzętu dorzuce najwyżej wtorek czwartek dłuższe cardio a po treningach siłowych troche krótsze (poniedziałek środa piątek).
Moje aktualne zapotrzebowanie wynosi około 2900 kcal lecz nie mam zamiaru przerywać redukcji dlatego też obciąłem ilość kalorii do około 2600. Proporcje ustaliłem na 50% węgli (325g) 30% białka (196g) i 20% tłuszczy (57g). Ułożyłem sobie też diete i chiałbym abyście pomogli mi ją ewentualnie skorygować i dopracować.
Moje aktualne zapotrzebowanie wynosi około 2900 kcal lecz nie mam zamiaru przerywać redukcji dlatego też obciąłem ilość kalorii do około 2600. Proporcje ustaliłem na 50% węgli (325g) 30% białka (196g) i 20% tłuszczy (57g). Ułożyłem sobie też diete i chiałbym abyście pomogli mi ją ewentualnie skorygować i dopracować.
Krzysztof Piekarz
