SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Podniesienie klatki piersiowej

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9251

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8531
Witam, czy są jakieś ćwiczenia na podniesienie klatki piersiowej? Nie chodzi mi o przyrost mięśni.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1205
rozwin swoja mysl, masz zapadnietą klatke?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8531
Nie, raczej nie mam, lecz patrząc na siebie z boku mój brzuch bardziej "wystaje" niż klatka. Chciałbym, żeby bardziej wystawała, tak jak np. gdy nabierasz powietrza, klatka się podnosi. Nie wiem jak inaczej mógłbym to opisać.
Wystający brzuch to nie wina tłuszczu; nie posiadam go w nadmiernych ilościach :)

Zmieniony przez - Orszul w dniu 2014-08-19 15:09:36
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6803
Może po prostu jesteś za chudy i potrzeba dowalić z 10kg żebyś lepiej wyglądał. Podaj wiek wagę i wzrost.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 537 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6803
No to z 10kg będzie minimum jakie byś musiał przybrać. Oczywiści mówimy tutaj o mięśniach a nie o samym tłuszczu.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8531
Rozumiem, tylko nie za bardzo mogę, bo jestem piłkarzem. Dzięki za pomoc :)
...
Napisał(a)
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2349 Napisanych postów 30806 Wiek 42 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 271991
może masz jakąs wadę postawy? sprawdzałeś?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1205
Piłkarz tez moze nie obawiaj sie, troche siły sie przyda, najlepiej byłoby jakbyś dał zdjęcie klatki i mozna by zobaczyc czy jest jakas wada postawy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 388 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8531
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 48 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 683
Po prostu Musisz przytyć chłopak. ^^. Wyglądasz dobrze nie masz żadnej wady. tak jak chłopaki Tobie napisali trochę musisz przytyć i będzie git. Jak na siłke nie masz możliwości łazić albo czasu, To ładuj pompki różnego rodzaju i podciągaj się.... Sylwetka się wyrobi jak plecy i klata urośnie. Oczywiście najlepiej jak wszystko będziesz trenował nie tylko te 2 partie.
1

Kurek

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziennik Login'a :]

Następny temat

Potrzebna pomoc fachowca...

electro
Polecane artykuły