planuje zrobic s obie 1-2 miesiace na odtluszczanie sie w zwiazku z czym co poponujecie na zachowanie miesni podczas spalania tluszczu ??? myslalem o whey po matrix bialeczku i jakis aminokwasach tylko jakich ??? jesli chodzi o jakos i cene ... ??? i czy bac aminki pzed treningiem aeobowym czy po ... a jezeli pzed to na ile czasu pzed aerobami ? za pomoc z gory i dolu wielkie dzieki :)
"- E Eee Eeee Edi. To nie raaaaj ?
- A co to za raj, ktory dzis jest a jutro go nie ma"
"Pamiec innych o mnie jest moja wiara w siebie"
"- E Eee Eeee Edi. To nie raaaaj ?
- A co to za raj, ktory dzis jest a jutro go nie ma"
"Pamiec innych o mnie jest moja wiara w siebie"
Krzysztof Piekarz
NiC Na SiŁę - WsZyStKo MłOtKiEm