SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Masa czy redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1083
Witam. Od tygodnia zaczalem chodzic na silke. Trenuje 3x w tygodniu FBW. Obecnie mam diete redukcyjna, ale chcialbym sie was zapytac czy moze jednak przejsc na mase. Jestem ogolnie chudy tylko dol brzucha i biodra sa zalane ;( . Chcialbym zrzucic ten fat i dopiero wtedy zaczac nabierac w miare sucha mase, ale nie wiem co robic. Wrzucam zdjecie do oceny.
Waga: 72
Wzrost: 182




Zmieniony przez - Lillard w dniu 2014-07-06 12:12:00
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 519 Napisanych postów 21399 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 141207
Zdjęcie się nie wyświetla. Sądząc po wadze ja bym masował tylko z dobrą dietą.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1083
Moze dlatego, ze dodaje przez komorke. Ogolnie jestem chudy tylko ta oponka :<. A z drugiej strony nie chce jeszcze masowac bo slyszalem, ze gdy przechodzimy na mase jesli mamy troche fatu to ciezko nabiera sie dobrej masy. Bylbym zapomnial, pas 85, biodra 87

Zmieniony przez - Lillard w dniu 2014-07-06 12:22:41
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 246 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4027
Fat nie zejdzie Ci tylko z brzucha, więc pewnie byś wychudził. Rób dobrą masę na jakieś 85kg i potem redukuj.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW 5x5 czy Split Push-Pull

Następny temat

Problem z obciązeniem

electro
Polecane artykuły