Witam zacznę od tego że nie mam zbyt dużego stażu na siłowni jestem szczupły. Zaczołem trenować rugby więc potrzebuje siły. Nie wiem co i jak sprawdzałem jakieś cwiczenia ale nw czy bedą dla mnie odpowiednie.
Proszę o pomoc i odpowiedz czy muszę zacząć od masy czy moge odrazu robić siłe(mięsnie)??
Proszę o pomoc i odpowiedz czy muszę zacząć od masy czy moge odrazu robić siłe(mięsnie)??
Krzysztof Piekarz