SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CZy niemogę ćwiczyć skoro mam 14 lat

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1700

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Czy jeśli będe pakował to mogę nieurosnąć???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23555
zasadniczo targanie ciężarów możę zachamować wzrost, ale ogólnorozwojówke z niedużym obciążeniem chyba możesz robić

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2063 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 58169
"Krótkotrwały nacisk na nasady kości powoduje ich pobudzenie do wzrostu na długość." SdW Jak to się ma dla tak młodego osobnika, nie wiem.

Pomóż nakarmić głodne dzieci: http://www.pajacyk.pl 
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3576 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23555
czasem powoduje a czasem wręcz przeciwnie :(

RUN CLEAN, RUN FAST!

AGILITY HANDLER PRO

On też może być sportowcem.
www.dssk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 7465
moze narazie zapisz sie na basen bo silka to moze za wczesnie w tym wieku

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1029 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 12254
a ile masz wzrostu??
ja zaczalem w wieku 14 lat i na wzrost nie narzekam chociaz jak na silkach z trenerami gadam to mowia ze jakbym nie trenowal to bylbym wyzszy ale te 186cm mi juz styka az za bardzo :).

braciszek mafi/Masa RulezZ
Alizee Fan Club
jest masa to jestes kawal kabanasa ale masa bez zakwasa to gowniana masa

profil zmodyfikowany w dniu 14,09,03
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam 171 cm i jestem w I gimnazjum...

Dzięki wam wszystkim za odpowiedzi

ps.Piszcie dalej ,czytam każdą opinię...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1389 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 34373
Siema. Mam 14 lat 179 cm wzrostu i 60 kg wagi. Od pierwszej klasy gimnazjum (teraz jestem w drugiej) jakos nieregularnie zagladam na silownie i macham hantelkami. Teraz od poczatku grudnia zaczelem ACT w domciu hantlami i ma mnie to przygotowac do styczniowego treningu masowego. Zakupie se ovopola z 4 kg, albo matrixa 2,5 kg na gwiazdke. Wszystkich rowiesnikow zachecam do treningu kulturystycznego, byle z rozwaga i rozumem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 677 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5955
Moim skromnym zdaniem najpierw do lekarza na podstawowe badania z zapytaniem o trening na siłowni, a jak lekarz powie tak to na siłownie
Sam byłem u lekarza nim zaczynałem trening siłowy i nie żałuje, że poszedłem Mam przynajmniej 100% pewności, że moge spokojnie trenować na siłowni. I moim zdaniem nie ważne w jakim sie jest wieku kiedy sie rozpoczyna przygode z siłownią to - najpierw lekarz potem ciężary. Nigdy nie wiadomo czy nie mamy jakiegoś schorzenia o którym możemy nie wiedzieć bo nie daje się we znaki...

Pozdrawiam

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

"...Umiesz liczyć to na siebie licz..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Ja mam 14 lat wzrost-192cm waga-72kg biceps-37cm klata-95cm talia-72cm. Nie chodze na ż☼adne siłownie tylko pomagam rodzicom na gospodarstwie. A co do tego że przestaniesz rosnąć od siłowni do g**** prawda ja od 8 lat pomagam i jakoś wyrosłem. Pozdrawiam
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

CO MYSLICIE O STO

Następny temat

Mam pytanko dotyczące treningu

electro
Polecane artykuły