Szacuny
1
Napisanych postów
61
Wiek
43 lat
Na forum
14 lat
Przeczytanych tematów
2219
raczej to nie Chojny ale sprawdź sobie Skills Training Center (STC) na ul. Lipowej. Fajne miejsce, sporo dobrej jakości sprzętu.
______________________________
Jedyną drogą rozwoju jest ciągłe podnoszenie poprzeczki, jedyną miarą sukcesu jest wysiłek jaki włożyliśmy aby go osiągnąć
Szacuny
21
Napisanych postów
500
Wiek
36 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
16001
Możecie coś więcej napisać o fit fabric? O tym jak wyglądają zajęcia.
Mnie chyba interesują wod'y (jeśli dobrze w necie znalazłem :P)
Z początkiem lipca powinienem mieć trochę więcej wolnego czasu to może się uda chodzić regularnie :)
Do którego lepiej się udać, bo widzę, że dwa są w Łodzi, na zielonej i kilinskiego.
Szacuny
90
Napisanych postów
15094
Wiek
38 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
101727
na Kilinskiego nie ma zajec z crossa, wiec jesli tym jestes zainteresowany- na Zielona jak wygladaja najlepiej przyjsc i samemu zobaczyc, po rejestracji u nas na stronie pierwsze wejscie masz gratis (w tygodniu do 15 + weekend dowolnie) wiec mozna przyjsc i sie przekonac ;)
"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"
Szacuny
11214
Napisanych postów
73002
Wiek
40 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
962403
osobiście nie trenuje, chociaz ciagle sie zbieram by sprobowac ale znajomych wielu trenuje i chwali: - wlasnie FitFabric - CPM Vera no i Cross Rage wszystko znajdziesz m.in na fb