witam,
jestem na redukcji powoli sobie tam chudne poki co zeszlo 20kg :)
Zastanawiam się czy nie pora juz wrzucic spalacza jako uzupelnienie diety.
Zastanawiam sie nad dwoma konkretymi
UNS FAT OFF
albo
ACTIVLAB MACHINE MAN
ktory bedize lepszy?
Czy warto jeszcze cos dorzuic na koncowke redukcji?
jestem na redukcji powoli sobie tam chudne poki co zeszlo 20kg :)
Zastanawiam się czy nie pora juz wrzucic spalacza jako uzupelnienie diety.
Zastanawiam sie nad dwoma konkretymi
UNS FAT OFF
albo
ACTIVLAB MACHINE MAN
ktory bedize lepszy?
Czy warto jeszcze cos dorzuic na koncowke redukcji?
Krzysztof Piekarz