Szacuny
2
Napisanych postów
199
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1317
Trenuję 4 lata boks. Siłownia mi odpada bo nie mam na nią czasu. Pon śr pt boks i codziennie od poniedziałku do piątku bieganie i podciąganie na drążku. Czy ta dieta jest dobra by przytyć przy moim trybie życia jakieś 3-4 kg i by przy tym mieć jak najmniej tłuszczu ?
Szacuny
2
Napisanych postów
199
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1317
Ale czy z takimi ilościami btw i kcal przytyje 3 kg ? moje zapotrzebowanie to Współczynnik BMR 1901.62 Aby utrzymać wagę Kalorie 3613.08 Węglowodany 55% 1987.19kcal = 496.8gram Białko 15%% 541.96kcal = 135.49gram Tluszcz 30% 1083.92kcal = 120.44gram..