Dręczy mnie pewien problem chciałbym aby ktoś kto dobrze orientuje się w zagadnieniu suplementacji mi odpowiedział. A mianowicie chodzi mi o połączenie antykatabolika z efedryną lub jakimś termogenikiem ... Czy ma to sens ??? Będę wdzięczny za odpowiedź..
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
zdecydowanie tak...
anykatabolik nie spoteguje dzialania efki..ale ochroni w pewnym stopniu miesnie przed rospadem...ktore podczas odchudzania sa szczegolnie na to narazone...
Pozdrawiam
vegas
anykatabolik nie spoteguje dzialania efki..ale ochroni w pewnym stopniu miesnie przed rospadem...ktore podczas odchudzania sa szczegolnie na to narazone...
Pozdrawiam
vegas
...
DOkładnie. Jak najbardziej. Jest to wprost wskazane.
Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki. Doradca w dziale "Suplementacja". GG: 438179
Wszyscy mają dziarskie minki, bo wcinają proteinki. Doradca w dziale "Suplementacja". GG: 438179
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz