Witam!
Dawno mnie tu nie było lecz powracam z nowym pytaniem do Was.
Otóż, zawsze ,,bałem" się wykonywać ćwiczenia typu martwy ciąg ze względu na fakt, iż nigdy nie miałem osoby ze ,,sprawnym okiem" która zweryfikowałaby moją sylwetkę podczas ćwiczeń. Ostatnio jednak rzuciłem wyzwanie i nagrałem 2 filmiki (poniżej).
I tutaj sedno sprawy oraz mojej prośby. Prosiłbym abyście obejrzeli owe filmiki (obydwa mają około minuty :D) oraz ocenili wzrokowo czy dobrze wykonuję dane ćwiczenie i ewentualnie napisali swoje spostrzeżenia.
Tak więc czy wyzwanie udało się pokonać czy tez lepiej dać sobie spokój (albo zawędrować w końcu do trenera :D).
Z góry dziękuję ! :P
1.
2.
Dawno mnie tu nie było lecz powracam z nowym pytaniem do Was.
Otóż, zawsze ,,bałem" się wykonywać ćwiczenia typu martwy ciąg ze względu na fakt, iż nigdy nie miałem osoby ze ,,sprawnym okiem" która zweryfikowałaby moją sylwetkę podczas ćwiczeń. Ostatnio jednak rzuciłem wyzwanie i nagrałem 2 filmiki (poniżej).
I tutaj sedno sprawy oraz mojej prośby. Prosiłbym abyście obejrzeli owe filmiki (obydwa mają około minuty :D) oraz ocenili wzrokowo czy dobrze wykonuję dane ćwiczenie i ewentualnie napisali swoje spostrzeżenia.
Tak więc czy wyzwanie udało się pokonać czy tez lepiej dać sobie spokój (albo zawędrować w końcu do trenera :D).
Z góry dziękuję ! :P
1.
2.
Bierz od życia wszystko co możesz.
Krzysztof Piekarz