Witam, po 2 latach przerwy postanowiłem wrócić na siłownie. Niestety moja wiedza podupadła znacząco, staram się ją na nowo nabywać. Dlatego prosiłbym was o pomoc w zbudowaniu dobrej rozpiski. Na razie chcę się rozruszać tak przez 2/3tyg. Jednak szukam stałego dobrego planu którym będę ciągle się rozwijał.
Dziękuję z góry że poświęcacie swój czas aby doradzić.
Pozdrawiam
Dziękuję z góry że poświęcacie swój czas aby doradzić.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz