chodzi mi oczywiście o ogólne ćwiczenia takie jak klatka - wyciskanie i uginanie sztangi stojąc na biceps.Proszę o radę. aha mam jeszcze jedno pytanko czy powodem tego że kiedy ćwicze wyciskanie sztangi na ławeczce nie czuje prawie nic klatki a bardzo bolą mnie barki , triceps i okolice i nie moge robić dłuższych cerii bo właśnie mnie te partie bolą a klata nic. czy to jest wynikiem tego że nie ćwicze na bary??? kiedyś z tym nie miałem większych problemów a teraz tak jak mówię.mam 15 lat ćwicze około 8 miesięcy z 2 miesięczną przerwą moim celem jest zwiększenie masy mięśniowej i przy okazji siły.ćwicze 3 razy w tyg.proszę o jakąś rade. Z góry dzięki!!! MAICHEL LICZE NA CIEBIE ( I NA INNYCH TEŻ)
>>> pozdro <<<
>>> pozdro <<<
Krzysztof Piekarz