SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Zapytaj Daniela Millera

temat działu:

Iron Horse Series

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 57571

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18861
piątek 07.02.2014

wyciskanie w koszulce 255kg/2
system 15- 150kg/5,5,5

Nogi:

przysiady 120kg/10,10,
przysiady na maszynie /10,10,10
czwórka na maszynie x/10,10,10
dwójka na maszynie x/10,10,10

łydka
...
Napisał(a)
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18861
poniedziałek 17.02.2014

dociskanie w koszulce: 200/2 230/2 260/2 280/2
wyciskanie z zatrymaniami 165kg/4

Plecy:

Martwy ciąg: 70/10, 100/8 130/6 150/6 130/8
zarzut na wysoko: 60kg/6 70/6 80/6
sciąganie linki do klatki x/10,10,8,6
podciąganie na drąku: 15 powt


dociskanie 280kg:



...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18087
pieknie :) kusilo na 300 ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 573 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 28296
Daniel pytanie ktore nurtuje mnie od zawsze, a ciagle mam mentlik w glowie. Mianowicie, jakie przysiady sa zdrowsze dla kolan glebokie czy do kata 90 stopni?
...
Napisał(a)
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18861
Jeśli jesteś w pełni zdrowy, lepsze są siady pełne. W przysiadzie do kąta 90 stopni niebezpieczne jest wyhamowanie, cała siła wtedy przechodzi na staw.

Zmieniony przez - milus13 w dniu 2014-02-18 20:53:52
...
Napisał(a)
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18861
docisk 290 kg



...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8783
Wczoraj wrzuciłem filmik na pakerzy jak wyciskam 180kg( ze slingshotem) i powiem komentarze mnie trochę zasmuciły, patrze dziś i twój filmik na pakerzy , sprawdzam komentarze i hejt za hejtem , wiec skoro Ciebie hejtują to ja nie mam się czym przejmować :) ty też nie powinieneś , ps lecisz po 300kg
...
Napisał(a)
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18861
szczerze to nawet nie wiem co to :) 300 niestety nie będzie w tym przygotowaniu :(
...
Napisał(a)
milus13 Mistrz Europy IPF
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 18861
teraz zrobię tylko powtórkę z 270 do klaty i zawody
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 318 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 18087
sztos tym razem będzie duży progres od ostatnich zawodów .:) mistrzu mam pytanko obecnie cisne 210 ale katowalem sie na jedynkach lecz cały czas jest progres ale mam zawody za miesiąc i może sie okazać ze za tydz bd szczyt a potem lipa jak byś to dalej pociągnął aby chociaż te 210 na zawodach poszło ? ogolnie tak sobie ciskalem ale dowiedziałem sie o zawodach dlatego taki lipny plan ;)
klata raz w tyg wraz i w koszuli dwa 100x10 rozgrzewka 110,120x5 , 130x3 koszula : 150x3 ,170x3 180x3 190x2 200x1 210x1
nawet dociskow nie robiłem i teraz niewiem jak to zrobić co byś poradził ????


Zmieniony przez - Pawliczek4 w dniu 3/7/2014 11:49:43 PM
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gotuj z Iron Horse

Następny temat

show time smak

electro
Polecane artykuły