Szacuny
1
Napisanych postów
573
Na forum
15 lat
Przeczytanych tematów
28296
Daniel pytanie ktore nurtuje mnie od zawsze, a ciagle mam mentlik w glowie. Mianowicie, jakie przysiady sa zdrowsze dla kolan glebokie czy do kata 90 stopni?
Szacuny
0
Napisanych postów
894
Wiek
37 lat
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
18861
Jeśli jesteś w pełni zdrowy, lepsze są siady pełne. W przysiadzie do kąta 90 stopni niebezpieczne jest wyhamowanie, cała siła wtedy przechodzi na staw.
Zmieniony przez - milus13 w dniu 2014-02-18 20:53:52
Szacuny
8
Napisanych postów
604
Wiek
31 lat
Na forum
13 lat
Przeczytanych tematów
8783
Wczoraj wrzuciłem filmik na pakerzy jak wyciskam 180kg( ze slingshotem) i powiem komentarze mnie trochę zasmuciły, patrze dziś i twój filmik na pakerzy , sprawdzam komentarze i hejt za hejtem , wiec skoro Ciebie hejtują to ja nie mam się czym przejmować :) ty też nie powinieneś , ps lecisz po 300kg
Szacuny
5
Napisanych postów
318
Na forum
16 lat
Przeczytanych tematów
18087
sztos tym razem będzie duży progres od ostatnich zawodów .:) mistrzu mam pytanko obecnie cisne 210 ale katowalem sie na jedynkach lecz cały czas jest progres ale mam zawody za miesiąc i może sie okazać ze za tydz bd szczyt a potem lipa jak byś to dalej pociągnął aby chociaż te 210 na zawodach poszło ? ogolnie tak sobie ciskalem ale dowiedziałem sie o zawodach dlatego taki lipny plan ;)
klata raz w tyg wraz i w koszuli dwa 100x10 rozgrzewka 110,120x5 , 130x3 koszula : 150x3 ,170x3 180x3 190x2 200x1 210x1
nawet dociskow nie robiłem i teraz niewiem jak to zrobić co byś poradził ????
Zmieniony przez - Pawliczek4 w dniu 3/7/2014 11:49:43 PM