Siemka.widzicie jak wyglądam.jestem na masowce i przesadzilem nieco z kcal. Poszło kilka cm w bęben. 170 cm 69 kg i 90 bęben. Jak większość z was chciałbym jakoś wyglądać w okresie letnim. Czasu nie wiele. Boję się ze jak teraz zrobię redukcję to nie zostanie ze mnie nic. Nie zależy mi na kaloryferZe ale taki baniok to mi się nie widzi. Wiem że bocian. Nogi zaczynam ćwicZyć. Niestety kolana mam jak dziadek a tu dopiero 30 tka. Może jakoś to będzie. Co robić. Masowac dalej? Tylko ostrożnie? Czy redukcja. Co wy byscie zrobili? Jak ustawić kcal?
Zmieniony przez - Bielszczanin30 w dniu 2014-02-28 19:13:15
Zmieniony przez - Bielszczanin30 w dniu 2014-02-28 19:13:15
Krzysztof Piekarz
