rion a wiesz może jak wyrównać sobie motyle ??
...
Jeśli nie ma wad postawy to musisz zwrócić uwagę na technikę wykonania ćwiczeń bo ona musi szwankować
...
może motyle nie pracują tak samo przez to że jeszcze jeden bark jest trochę niższy od drugiego . Aczkolwiek we wrześniu ortopeda mówił że tragedia te barki a w styczniu że już jest ok,choć moim zdaniem chociaż nie widać jak chodzę to gdy stoję z opuszczonymi rękami do dołu to widać że jeden jest wyższy gdzieś na oko 0,5 cm . Gdy robię wiosłowanie sztangą a to ćwiczenie na plecy,motyle to chyba właśnie wtedy też widać że jeden bark trochę niższy. Może przez to te motyle nie rosną identycznie ??
...
oczywiście, że to może być przyczyną jeden bark niżej to wada postawy za tym idzie łopatka i zmienia się praca mięśni w ćwiczeniu
...
OOO wlasnie to, jak robie unoszenie hantlami na boki to widze ze albo prawy jest za wysoko, albo lewy za nisko pewnie dlatego sa u mnie takie dysproporcje moge te barki wyrownac w domu czy musze chodzic po lekarzach?
...
niestety bez lekarza się nie obejdzie a najgorsze jest to , że pewnie będziesz musiał odwiedzić kilku bo rzadko od razu się dowiesz co jest grane
...
zamienić wiosłowanie sztangą na wiosłowanie jednorącz hantlem żeby te motyle wyrównać ??
których ćwiczeń jeszcze unikać jak mam nierówne barki ??
Zmieniony przez - Tajemnica w dniu 2014-03-07 15:59:56
których ćwiczeń jeszcze unikać jak mam nierówne barki ??
Zmieniony przez - Tajemnica w dniu 2014-03-07 15:59:56
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Następny temat