SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

napiszcie mi w miarę szybko

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 48 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3343
No to proponuje na przyszłośc sie rozgrzać i to dość solidnie, chyba że chcesz w przyszłości odwiedzać forum "Porady medyczne"!

REZYDENT MAFII STRONG MAN NA KUJAWSKO-POMORSKIE!

"TRENING SIŁOWY - SPOSÓB NA ŻYCIE!"

Zmieniony przez - Metalix w dniu 2003-11-23 12:40:38
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 388 Wiek 46 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3939
popieram.
sprawdzian bez rozgrzewki jest glupota a nie powodem do dumy ( bez urazy ale taka jest prawda).
wyglada to tak jakbys na zimnym silniku robil zrywy, pojezdzisz i poszpanujesz tylko jak dlugo ??? a jak rozgrzejesz delikatnie caly silnik to bedziesz w satnie robic popisy przed laskami znacznie dluzej :)
zycze powodzenie i zycze zebys nie mial bolu stawow na starosc :)

_michaś_
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4054 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 10579
LouRider, mój znajomy ciężarowiec, starszy już gość, wycisnął bez rozgrzewki 110 kg i zerwał sobie ścięgno mięśniapiersiowego. Musiał zrezygnowac z podnoszenia ciężarów. Rozgrzewka podnosi ci wynik o kilkanaście procent w stosunku do wyniku osiągniętego bez rozgrzewki. Nie warto ryzykować zdrowia!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1487
AŁA . Skorzystam z rady. Dzięki

Enemy of my enemy is my friend.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 587 Wiek 48 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 3343
Ja kiedyś miałem zbyt krótką rozgrzewke i potem wyłem na łokcie i barki! Teraz jestem na w miare pokaźnych ciężarach i dzięki bardzo dobrej rozgrzewce i rozciągnięciu moje stawy znoszą bez przeszkód sesje treningową!

Znawca w dziale "STRONGMAN I TRÓJBÓJ SIŁOWY".

Wszystko o wyciskaniu: https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=116861 !
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MAŁA PROŚBA

Następny temat

Wyciskanie w Inowrocławiu

electro
Polecane artykuły