Szacuny
0
Napisanych postów
13
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
315
Mam 16 lat, 174 cm wzrostu waże 61kg i jestem w miare wyrzeźbiony. Podoba mi się to , ale pasowałoby przytyć . Jest możliwe przybranie na wadze bez utraty tego co do tej pory zrobiłem? Jak to zrobić ?
Zmieniony przez - Forvay w dniu 2014-02-17 21:43:49
Szacuny
1
Napisanych postów
2120
Wiek
29 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
15700
Dieta z dodatnim bilansem kalorycznym. Przy dobrze zbilansowanej diecie powinieneś w minimalnym stopniu nabierać tłuszczu, ale nigdy nie będzie tak, że zrobisz samą suchą masę. Jak chcesz zbudować masę to musisz się z tym liczyć. Chociaż powiem ci, że zawsze będzie to lepiej wyglądało jak nabierzesz tej masy mięśniowej i trochę tego tłuszczu, a potem go zredukujesz. Ważne by iść do przodu.
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
315
Jaki produkt mógłbym kupić , żeby pomogło mi szybciej przytyć ? Mutant Mass byłby odpowiedni w dawkach 3 kubki na dzień + posiłki ?
sŁyszałem też dużo o jumbo tylko nie wiem czy byłby odpowiedni .
Zmieniony przez - Forvay w dniu 2014-02-18 06:34:56
Zmieniony przez - Forvay w dniu 2014-02-18 06:41:46
Szacuny
0
Napisanych postów
13
Wiek
28 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
315
[/URL]
Na miare moich możliwości . W przypadku godziny 14 zjem coś innego nie będę jadł ciągle ryżu na obiad :D Tylko powiedzcie mi czy dobrze zrobiłem.
Zmieniony przez - Forvay w dniu 2014-02-18 17:16:54
Zmieniony przez - Forvay w dniu 2014-02-18 17:14:51
Zmieniony przez - Forvay w dniu 2014-02-18 17:30:42
Szacuny
1
Napisanych postów
53
Wiek
29 lat
Na forum
12 lat
Przeczytanych tematów
1813
Po za tym przy 3800 kcal by Cie zalało tłuszczem najprawdopodobniej. Ja przy Twojej wadze jako ekto masowałem przy 300-3100 kcal. Wchodziło po 2kg na miesiąc przy bardzo ograniczonym wzroście tłuszczu.