Jako ze coraz blizej do wakacji chcialbym sobie wyrzezbic klatke i brzuch. I tu moje pytanie czy w domowych warunkach i w czasie 4/5 miesięcy jest to możliwe? Tłuszczu mam raczej mało, 185cm, 80kg.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Sezonowcy szaleją.
''Rzeźba'' to redukcja. Tutaj nie ma o czym gadać.
Zaglądnij do działu trening w domowych warunkach.
''Rzeźba'' to redukcja. Tutaj nie ma o czym gadać.
Zaglądnij do działu trening w domowych warunkach.
...
nie chodzi o to ze sezonowiec. od listopada , grudnia probowalem nabrac na masie, jadlem duzo bialka i jedyne 2kg przytylem (prawdopodobnie przez swieta) mam miesnie na nogach bo gralem w pilke nozna w ubieglym sezonie robilem abs wiec jakies tam miesnie na brzuchu sa to samo klatka. Tyle ze sa slabo wyrzezbione.
...
Nie istnieje trening na rzeźbę, jeżeli o to pytasz. Aby uwidocznić mięśnie, musisz redukować tkankę tłuszczową, a że nie masz za dużo tłuszczu jak sam powiedziałeś, to nie masz co redukować. Weź się za robienie masy, a wygląd przy dobrej diecie i treningu będzie znacznie lepszy do wakacji ;)
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz