SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

plan treningowy na siłe, proszę o sprawdzenie

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Formularz - Proszę o pomoc

Płeć

M

Wiek

27

Waga

89

Wzrost

180

Cel treningowy

siła

Staż treningowy na siłowni

1

Uprawiane inne sporty

nie

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki)

full osprzęt siłownia

Dieta

bez wyliczania

Przeciwwskazania medyczne (wady postawy, choroby, kontuzje)

nie

Zażywane suplementy

kreatyna, s.a.w

Ostatnio przerabiany plan

partia 2x w tygodniu

Wyniki w podstawowych ćwiczeniach [kg] (przysiad, klasyczny martwy ciąg, wyciskanie na ławce leżąc)

przysiad 135 kg, mc 120 kg, wyciskanie 110 kg
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1243
Witam,

chciałbym przejść na plan typowo siłowo, żeby poprawić swoje wyniki w podstawowych bojach, czytając artykuły na temat treningów siłowych ułożyłem taki o to plan:

PONIEDZIAŁEK:

- przysiad (ciężko): 5/45%, 5/55%, 5/65%, 5/75%, 5/85% CM
- wyciskanie lawka pozioma: 5/60%, 5/70%, 5/80%, 5/90%, 5/100%
- wioslowanie jednorącz: 5/60%, 5/70%, 5/80%, 5/90%, 5/100%
- uginanie ramion: 3-4 serii/max
- skłony tułowia: 2x max

ŚRODA:

- wyciskanie lawka pozioma: 5/60%, 5/70%, 5/80%, 5/80%
- wyciskanie zolnierskie: 5/3/1
- mc (klasyczny): 5/70%, 5/80%, 5/90%, 5/100%
- podciaganie na drazku: 3x max
- pompki na poreczach: 3x 6-8 powt.

PIĄTEK:

- przysiad (lekko): 6/40%, 6/50%, 6/60%, 6/70%
- wyciskanie lawka poziomo: 4x5, 1x3, 1x8: 60%,70%,80%,90%,102%,80%
- wioslowanie jednoracz: 4x5, 1x3, 1x8: 60%,70%,80%,90%,102%,80%
- mc na prostych nogach: 3x 8-10 powt.
- lydki: 100-120% obciazenia przysiadow: 10-20 powt.

Wszystkie obciążenia to 90% CM, chce co tydzien dodawac po 2,5 kg w wyciskaniu i 5 kg w przysiadach i mc. W wyciskaniu zołnierskim zdecydowałem się na system Wendlera, bo jakos tak chciałem gdzieś go wkleić ;)

Prosiłbym o ewentualne uwagii co do tego treningu, chciałbym od jutra zacząć ten trening.

Z góry dziękuje!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 14 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
proponuje skorzystać z pomocy specjalistów z zakresu odżywiania i treningu.
Przygotują wszystko za Ciebie i specjalnie dla Ciebie.
http://potreningu.pl/plany/strefa-mezczyzny

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1243
Raczej nie, dziekuje.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1243
Prosze o zamknięcie tematu, gdyż przenoszę go do działu Wyciskanie, Dwubój i Trójbój Siłowy. Dziekuje.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningu na rzeźbę dla początkującego

Następny temat

Plan do oceny

electro
Polecane artykuły