SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dieta na rzeźbę

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1168

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2825
Witam chciałbym żebyście mi pomogli w układaniu diety redukcyjnej , chcę zaznaczyć żeby była to dosyć tania dieta bo wiadomo nie każdego stać , ułożyłem coś takiego , proszę o porady , korekty.
Waga 85kg
Wzrost 183
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2825
do tego raz dziennie białko sfd ECONO

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
Obetnij zdecydowanie węglodowany na rzecz białka, bo suma kcal masz taka jak zapotrzebowanie dzienne przy Twojej wadze.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2825
Do ilu obciąć węgle? Na rzecz białka i z jakimi kaloriami zacząć?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 103 Wiek 39 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 969
W ostatnim posiłku zrezygnuj z chleba
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
Przypomnę Ci, że deficyt kaloryczny zaczyna się od 300-500 kcal na minusie od zapotrzebowania dziennego. Napisałeś, że jesteś na redukcji więc musisz utrzymywać ten deficyt kaloryczny. A przyjmujesz na razie kcal tyle co masz zapotrzebowanie :) Więc proponuje Ci około 200 g białka, 260-300 g węgli i około 60 g tłuszczów. Widzę, że masz posilki na potreningu.pl więc wyliczy Ci fajnie zebyś dziennie wyciągał 50% kcal z węgli 30% z białka i 20% z tłuszczów. Przy czym utrzymywać deficyt czyli w Twoim przypadku około 2200 kcal. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2825
Podkreślam ze nie chcę palić zbytnio mięśnia z tak więcej wegli dałem a bialka wiedziałem ze za mało
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
To na spokojnie jedz 250-300 g węgli i najwyżej obcinaj jak zobaczysz, że Ci nie schodzi waga.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 286 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2825
Do tej kalorycznosci jeszcze 3x w tygodniu aeroby po treningu silowym około 35 min 2200 wystarczy?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 174
No widzisz, nic nie napisałeś o aerobach :) To zacznij sobie od 300g węgli 200 białka i obserwuj sylwetke w lustrze. Najlepiej jak będziesz tracił 0,5 kg na tydzień, czyli 2 kg na miesiac. Wtedy będziesz wiedział, że organizm pali głownie tłuszcz.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile kalorii w końcu przy tak różnych kalkulatorach???

Następny temat

Pytanie pomocnicze ( nie jestem czegoś pewny ) klatka piersiowa

electro
Polecane artykuły