Witam.Prosiłbym o ocenę mojej diety , ewentualne sugestie i poprawki.Ćwiczę regularnie od 8 miesięcy na domowej siłowni(4x w tygodniu, każda partia mięśniową).Postanowiłem ułożyć dietę , na której będę mógł zgubić trochę zbędnego tłuszczu (ok15-18% zawartości w ciele).Mam 15 lat i oprócz siłowni dużo biegam za piłką(uwzględniłem to podczas ukłądania diety). Z góry dziękuję i pozdrawiam.
Zmieniony przez - VegetaWP w dniu 2014-02-10 17:30:22
Zmieniony przez - VegetaWP w dniu 2014-02-10 17:30:22
Krzysztof Piekarz