Witam Was serdecznie mam mały problem tzn chodzę regularnie na siłownie od okołow 6 miesięcy, od prawie miesiąca wprowadziłem sobie taką oto diete którą generalnie sam ułożyłem z tego co tutaj wyczytałem ale problem ktory mnie gryzie to moja oponka w okolicy brzucha jak sami widzicie jest to bilans ujemny jesli wezmiemy pod uwage kalkulator ze strony potreningu.pl gdzie przy 3-5 dni treningowych przy moim wzroscie i wadze wychodzi okolo 3100kal.. ale po tym miesiacu nie zauwazyłem zadnego spadku tkanki tluszczowej motywacji mi nie brak ale prawdopodobnie nie majac wiedzy na ten temat robie cos zle.. i tu moje pytanie czy ta dieta jest odpowiednia do moich staran? Dodam odrazu ze w pierwszej kolejnosci chce zrzucic oponke a dopiero przejsc na etap budowania masy (moze byc taka kolejnosc?)
Teraz tak.. posiłek 2,3 i 4 spozywam w pracy jako ze pracuje za "kółkiem", siłownia jest w godzinach 16.40-18.40 (w tym około 20-30min areobów) trening jest łączony klatka-bic, barki-nogi, plecy-tric (jeśli jest potrzeba opisu cw to opisze je potem) czasem troche weekend bywa uboższy w kalorie z uwagi ze zaocznie studiuje i nie mam tam takiej mozliwosci jedzenia "co chwile" i takiego repertuaru jak np w pracy
Byłbym wdzieczny jeśli dostane jakies wskazówki co do zmiany trybu cwiczen badz diety z gory dziekuje i pozdrawiam.

Teraz tak.. posiłek 2,3 i 4 spozywam w pracy jako ze pracuje za "kółkiem", siłownia jest w godzinach 16.40-18.40 (w tym około 20-30min areobów) trening jest łączony klatka-bic, barki-nogi, plecy-tric (jeśli jest potrzeba opisu cw to opisze je potem) czasem troche weekend bywa uboższy w kalorie z uwagi ze zaocznie studiuje i nie mam tam takiej mozliwosci jedzenia "co chwile" i takiego repertuaru jak np w pracy
Byłbym wdzieczny jeśli dostane jakies wskazówki co do zmiany trybu cwiczen badz diety z gory dziekuje i pozdrawiam.

Krzysztof Piekarz
